Obdĺžnikové melamínové kuchynské podnosy

Obdĺžnikové kuchynské podnosy vyrobené z melamínu sú univerzálne výrobky ideálne pre všetky profesionálne gastronomické zariadenia. Môžu byť použité v reštauráciách, baroch, raňajkách formou bufetu a bufetoch. Štvorcové alebo obdĺžnikové kuchynské a bufetové podnosy vyrobené z melamínu splnia očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov. Náš rozsiahly sortiment je určený pre profesionálov aj individuálnych zákazníkov, ktorí hľadajú nezvyčajné riešenia pre svoje domáce kuchyne. V našej širokej škále produktov určite nájdete melamínový kuchynský podnos, ktorý splní všetky vaše očakávania!

Čítať viac >

Obdĺžnikové melamínové podnosy

Od samého začiatku svojej činnosti naša spoločnosť spolupracuje s najlepšími poľskými a svetovými výrobcami. Zameriavajú sa na vysoko kvalitné výrobky, používajú najlepšie materiály a používajú moderné technológiev každej fáze výroby. Patria medzi ne spoločnosti ako APS, Hendi, Fine Dine, Contacto, Bartschera mnoho ďalších. Gastronómia nie je len našou prácou, ale aj dlhodobou vášňou, preto vám vždy poradíme najlepším možným spôsobom! Obdĺžnikové melamínové podnosy sú k dispozícii v mnohých variantoch a v rôznych veľkostiach a tvaroch. V ponuke nájdete klasické podnosy, ako aj modernejšie kúsky určené pre tých, ktorí oceňujú netradičné riešenia v kuchyni.

Viac ako obdĺžnikový melamínový kuchynský podnos

Pozývame Vás zoznámiť sa s celým sortimentom, ktorý zahŕňa nielen obdĺžnikové melamínové kuchynské podnosy, ale aj ďalšie kvalitné gastronomické doplnky, vybavenie, stroje a pomôcky. Ak nenájdete produkty, ktoré vás zaujímajú, kontaktujte nás a spoločne nájdeme riešenie, ktoré vás uspokojí. Sme otvorení od pondelka do piatku od 8.00 do 16.00 hod.