Profesionálny kávovar – NuovaSimonelli

NuovaSimonelli je talianska spoločnosť, ktorá sa špecializuje na výrobu profesionálnych pákových kávovarov. Celé dobrodružstvo začalo v roku 1936, kedy vznikol prvý model kávovaru, ktorý bol jednoducho nazvaný – “1936”. Tento model je dodnes k dispozícii, samozrejme značne modernizovaný. Je to kávovar, ktorý si zákazníci často vyberú. NuovaSimonelli je spoločnosť, ktorá svoje kávovary distribuuje po celom svete. Veľkým úspechom, ktorý ovplyvňuje popularitu značky, je jej história, ktorá v kombinácii s najlepšou technológiou umožňuje vyrábať dokonalé kávovary, ktoré vám umožnia pripraviť chutnú aromatickú kávu. V ponuke nášho obchodu Gastromania.sk nájdete profesionálne kávovary, ktoré sú vhodné pre kaviarne, reštaurácie a ďalšie gastronomické zariadenia, rovnako ako štandardné modely – ideálne na domáce použitie!

Čítať viac >

Kávovary NuovaSimonelli

Kávovary NuovaSimonelli umožňujú rýchlu a efektívnu prípravu lahodnej kávy, ktorej chuť poteší všetkých zákazníkov. Okrem chuti stojí tiež za zmienku dizajn kávovaru, ktorý sa neustále spoločnosť snaží zdokonaľovať v každom detaile a vďaka tomu sa stáva aj vhodným doplnkom gastronomického zariadenia. V našom obchode nájdete rôzne modely kávovarov NuovaSimonelli, takže každý z našich zákazníkov si vyberie ten, ktorý splní jeho požiadavky. Kávovary sú s manuálnym, alebo nastaviteľným dávkovaním a vo verzii 2, 3, a 4 pákové, vhodné pre všetky profesionálne gastronomické zariadenia. Každý z týchto kávovarov je vyrobený z najkvalitnejších materiálov, ktoré sú odolné voči škodlivým vonkajším faktorom, korózii a vysokej teplote. Kávovary boli skonštruované tak, aby príprava kávy bola čo najrýchlejšia, a to všetko vďaka jednoduchému intuitívnemu ovládaciemu panelu. Veľkým plusom je skutočnosť, že sa kávovary veľmi ľahko čistia, takže nie je problém udržiavať správnu hygienu na pracovisku.

Mlynček na kávu NuovaSimonelli

Okrem kávovarov ponúka spoločnosť NuovaSimonelli svojim zákazníkom tiež profesionálne mlynčeky na kávu, ktoré výrazne zlepšia proces prípravy a varenia. Tieto mlynčeky nájdete v našom obchode v manuálnej a automatickej verzii v závislosti na preferenciách zákazníka. Mnoho modelov je vybavených kónickými mlecími kameňmi vyrobených z ocele, ktoré umožňujú jemné mletie kávy vďaka nastaviteľnej skrutke, ktorú možno nastaviť ručne. V závislosti na vybranom modeli zariadenia sa kapacita nádoby na kávu môže líšiť. Pokiaľ máte záujem o kúpu profesionálneho kávovaru alebo mlynčeka na kávu, pozrite v našom obchode ponuku produktov spoločnosti NuovaSimomelli!