Chladiace zariadenie NORDLINE

NORDLINE je česká firma, ktorá sa špecializuje na výrobu inovatívnych chladiacich zariadení do gastronómie. Zaoberá sa výrobou chladiacich skríň, teplých vitrín, chladiacich nástavcov a mnoho ďalšieho zariadenia, ktoré je nevyhnutné do profesionálnych kuchýň. Firma používa len vysoko kvalitné materiály a novodobé zariadenia. Ponúkané zariadenia, ešte možné za príplatok na prianie klienta vylepšiť o ďalšie príslušenstvo. Vďaka používaniu vysoko kvalitných materiál sú ich zariadenia vysoko kvalitné a tiež odolné, tak aby mohli byť nastavené aj na nízke prevádzkové teploty, ďalej potom odolné voči poškodeniu spôsobené koróziou, a ďalšie činitele spôsobujúce poškodenie. Dodávateľ ponúka svoje zariadenia vždy v niekoľkých dostupných variantoch, tak aby boli dostupné pre čo najväčší rozsah zákazníkov. Ak hľadáte profesionálne chladiace zariadenie zhliadnite preto šírokú ponuku zariadení od firmy NORDLINE na Gastromania.sk.

Čítať viac >

NORDLINE chladiaca skriňa

V širokej ponuke od firmy NORDLINE nájdete špeciálne skrine, ktoré sú určené na zrenie mäsa. Je to zariadenie, ktoré spĺňa všetky požiadavky na tzv. zretia hovädzieho mäsa. Počas tohto procesu, kedy mäso dozrieva v zariadení až po dobu, kedy je toto zrenie ukončené a toto mäso sa môže servírovať klientom v gastronomických zariadeniach. Toto chladiace zariadenie je vybavené vysoko kvalitnou termoizoláciou, vďaka čomu je uchovávanie mäsa v týchto zariadeniach úplne bezpečné. Väčšina týchto skríň je tiež vybavená ventilovaným chladením a tiež funkčným dezinfekčným zariadením UVC. Každá skriňa je tiež vybavená intuitívnym a veľmi ľahko ovládaným a osvetleným LED displejom, ktorý umožňuje rýchlu kontrolu a obsluhu zariadenia. Okrem toho sú tieto zariadenia voľne stojace predmety, takže ich možno ľahko umiestniť do kuchyne reštauácie alebo do zákulisia stravovacieho zariadenia.

Chladiaci nástavec NORDLINE

Firma NORDLINE tiež ponúka svojim klientom aj chladiace nadstavby, ktoré umožňujú uchovávanie potrebných surovín pri požadovanej skladovacej teplote. Toto zariadenie je vhodné do zmrzlinární, pizzerií, fast foodoch, a mnoho ďalších, ako menších, tak aj väčších gastronomických zariadení. Väčšina zariadení od firmy NODRline je vybavená agregátom a digitálnym termostatom, ktorý umožňuje ešte lepšie uskladňovanie potrebných surovín. Chladiace nadstavby sú väčšinou vyrobené z vysoko kvalitnej a atestované nerezovej ocele, vďaka čomu je zariadenie vysoko kvalitné a odolné. Chráni ich pred vonkajšími činiteľmi, mechanickému poškodeniu a tiež sú odolné voči zmenám teplôt. Chladiace nadstavby NORDLINE, sú dostupné v niekoľkých rôznych variantoch, tak aby boli dostupné pre najväčšie množstvo zákazníkov. Pozrite preto nami ponúkanú ponuku profesionálneho gastronomického zariadenia, ako sú chladiace skrine, chladiace nástavce a mnoho ďalšieho zariadenia, ktoré ponúka práve spoločnosť NORDLINE na našich stránkach Gastromania.sk.