Nízke poháre pre profesionálnu gastronómiu

Gastromania.sk je moderný internetový obchod, ktorý sa už mnoho rokov špecializuje na predaj kvalitného vybavenia, príslušenstva a nábytku pre profesionálnu gastronómiu. V tejto kategórii nájdete nízke poháre, ktoré sú nepostrádateľnou súčasťou akéhokoľvek gastronomického zariadenia – reštaurácia, bar, nočný klub, kaviareň, bufet a jedáleň, hotelová kuchyňa alebo cateringová spoločnosť. Ponuka nášho obchodu je určená tak pre profesionálnych zákazníkov, ktorí hľadajú najlepšie riešenie pre svoje stravovacie zariadenia, ako aj pre individuálnych zákazníkov, ktorí sa doma spoliehajú na inovatívne produkty.

Čítať viac >

Nízke poháre – spoznajte našu ponuku!

Každé stravovacie zariadenie by malo byť vybavené vysokými aj nízkymi pohármi, ako aj špecializovanými pohármi určenými na nápoje, whisky, džúsy, limonády a iné nápoje. Každý reštaurátor vie, že každý z nich vyžaduje inú liečbu, ktorá súvisí s vhodným výberom sklenených výrobkov, to znamená metódou podávania. V sortimente nášho obchodu Gastromania.sk nájdete veľký výber profesionálnych výrobkov, ktoré potešia nielen svojím neobvyklým vzhľadom, ale aj trvanlivosťou a pevnosťou vďaka najvyššej kvalite skla.

Nízke poháre na džús

Nízke poháre na džús obsahom šťavy sú jedným z najobľúbenejších modelov, ktoré nesmú chýbať v žiadnom gastronomickom zariadení ani v žiadnej domácnosti. Jedná sa o výrobky vyrobené zo skla rovnakej hrúbky alebo iných materiálov, ako je kopolymér, kryštál bez olova, tvrdené sklo a nehrdzavejúca oceľ (posledná surovina sa najčastejšie používa pri výrobe dekoratívnych pohárov na servírovanie nápojov).

Nízke poháre na whisky

Nízke poháre na whisky a iné alkoholické nápoje sú charakteristické a nemožno si ich nevšimnúť! Zvyčajne sa vyznačujú moderným dizajnom a nezvyčajnou sklenenou štruktúrou. Pôvodný tvar a geometrické vzory pokrývajúce povrch skla skutočne priťahujú pozornosť a vyzerajú veľmi elegantne. Tento typ výrobkov je vhodný pre alkoholické aj nealkoholické nápoje.

Nízke poháre na limonády – vyberte si tie najlepšie kúsky pre vaše podnikanie!

Veľký výber okuliarov s nízkym Gastromania.sk zaručuje, že každý zákazník, aj ten najnáročnejší, nájde tie správne produkty, ktoré spĺňajú všetky jeho požiadavky. Naša ponuka zahŕňa nielen nízke poháre na limonády, whisky, džúsy alebo iné nápoje, ale aj ďalšie inovatívne produkty a gastronomické výrobky – vybavenie, nábytok, stroje a profesionálne doplnky. Ak ste v našom obchode nenašli ten správny produkt, nezabudnite nás kontaktovať . Môžeme ľahko nájsť iné najlepšie riešenie.