Nástavec na stoly dvojitý, neutrálny v našej ponuke Gastromania.sk

V tejto produktovej kategórii sme pripravili pre našich zákazníkov nástavce na stoly neutrálne, dvojité, ktoré boli vyrobené z najlepších druhov nerezovej ocele (napr. 1.4509 a AISI 430). Ide o univerzálne produkty, ktoré nájdu uplatnenie v každom gastronomickom zariadení. Tento nezdanlivý nábytok je skvelou alternatívou v menších gastronomických priestoroch, kde treba priestor maximálne využiť. Nadstavce sa stabilne upevňujú na stoly, vďaka čomu získate ďalší priestor napríklad ako úložné priestory.

Čítať viac >

Nástavce neutrálne na stoly, dvojité – maximálne využité

V situácii, keď sa v profesionálnom gastronomickom zariadení veľa deje a jedna polička je teda rozhodne málo, môže byť skvelým riešením a dobrou investíciou nástavec na stoly neutrálny, dvojitý. V závislosti od potrieb a požiadaviek zákazníkov nájdete širokú ponuku v internetovom obchode Gastromania.sk môžete si ho objednať, v rôznych rozmeroch, teda priamo na mieru a to so štyrmi alebo šiestimi nohami. Nástavce na stoly neutrálne, dvojité umožňujú získať nad pracovnou plochou veľa priestoru navyše, a aj keď sú veľké, dodávajú sa v celku – zvarené.

Zhliadnite profesionálne nástavce na stoly neutrálne, dvojité a ďalšie možnosti!

Srdečne Vás pozývame, aby ste sa zoznámili s celým sortimentom, ktorý sme pre Vás pripravili! Nie sú to len nástavce na stoly neutrálne, dvojité, ale aj ďalšie zariadenia, nábytok, príslušenstvo určené pre profesionálnu gastronómiu. Výrobky sú trvanlivé a odolné, takže určite splnia očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov.