Všetky kategórie v sekcii Nádoby na príbory

Vysoko kvalitné bufetové nádoby – výdaj príborov a náčinia v stravovacích zariadeniach

V obchode Gastromania.sk nájdete profesionálne cateringové produkty, ktoré boli vyrobené z odolných a robustných materiálov. Je to dané tým, že naša spoločnosť spolupracuje s najlepšími výrobcami, ktorých výrobky sú známe po celom svete. Patria medzi ne: Stalgast, Contacto, AMERBOX, Bartscher, APS, Verlo alebo TOM-GAST. Naše odhodlanie prevádzkovať obchod a účinne pomáhať zákazníkom vychádza z toho, že gastronómia, cukrárstvo a pekárstvo je jednoducho naša vášeň, ktorej sa venujeme naplno. Spokojnosť našich zákazníkov je pre nás na prvom mieste, a preto v našom sortimente nenájdete výrobky z nekvalitných materiálov.

Čítať viac >

Aké bufetové nádoby si môžete kúpiť na Gastromania.sk?

Profesionálne bufetové nádoby z našej ponuky sú vyrobené z pevných a spoľahlivých materiálov. Patrí medzi ne nerezová oceľ, drevo, akryl, pozinkovaná oceľ, polypropylén, chrómovaná oceľ, plast, zinok, polyetylén, chrómniklová oceľ a melamín. Široká škála tvarov (oválne, okrúhle, štvorcové a obdĺžnikové) znamená, že bufetové nádoby je možné dokonale prispôsobiť potrebám vášho stravovacieho zariadenia. Výber správneho produktu uľahčuje aj široká ponuka farieb.

Bufetové nádoby pre profesionálny catering

Bufetové nádoby dostupné na Gastromania.sk sú širokou kategóriou produktov, v ktorej si každý určite nájde niečo pre seba. Dávame si záležať na tom, aby tovar zakúpený u nás bol bezchybný, účinný a vyrobený tými najlepšími výrobcami. Bufetové nádoby nie sú jedinými produktmi, ktoré vám môžeme ponúknuť. K dispozícii sú tu aj barmanské a kuchynské doplnky, profesionálny nerezový nábytok, robustné cateringové vybavenie, pomôcky do kuchyne a mnoho ďalšieho. Srdečne vás pozývame na prehliadku celého nášho sortimentu!