Misky z umelej hmoty

Misky z polykarbonátu sú nepostrádateľnou súčasťou každej kuchyne: profesionálne aj domáce. Umožňujú vykonávať mnoho kuchynských prác a skladovať polotovary. Sú ideálne pre bary, reštaurácie, hotely, cateringové spoločnosti, jedálne, kaviarne, jedálne a ďalšie stravovacie zariadenia. Plastové misky sa naozaj ľahko udržujú v čistote a väčšinu z nich je možné umývať v umývačke riadu, čo výrazne uľahčuje každodennú prácu.

Čítať viac >

Misky z polykarbonátu

Polykarbonát je extrémne tvrdý plast, ktorý je prakticky nezničiteľný. Materiál je priehľadný, ale je možné ho zafarbiť na rôzne farby. Investície do misiek z plastu Vám umožnia zakúpiť nádoby, ktoré budú odolné voči mechanickému poškodeniu: odreniu, poškriabaniu alebo prasklinám, rovnako ako voči škodlivým účinkom vonkajších faktorov, ako je voda alebo nízke teploty. Náš sortiment zahŕňa polykarbonátové misky mnohých rôznych veľkostí, takže si každý môže nájsť ideálny výrobok pre seba.

Kde si kúpite najlepšie misky z umelej hmoty?

Misky z plastu – polykarbonátu sú k dispozícii v našom internetovom obchode Gastormania.sk v mimoriadne atraktívnej cenovej ponuke. Náš sortiment zahŕňa aj ďalší riad, príslušenstvo a gastronomické vybavenie, ktoré Vám umožní plne vybaviť profesionálnu kuchyňu. V prípade akýchkoľvek otázok nás prosím kontaktujte priamo!