Novinka Akcia

Čierna melamínová misa, priemer 19 cm | APS, Nero

85070


 • 14,98 € s DPH 12,48 € bez DPH 13,48 € s DPH 11,23 € bez DPH

  Najnižšia cena za 30 dní pred zľavou:

  13,48 € s DPH
 • product.add_to_repository

  Do úschovne

  Zásielka do 21 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky (pracovné dni) od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

výška 80 mm
priemer 190 mm
objem 0.9 l
materiál: melamín
farba: čierna
tvar: okrúhly

Čierna melamínová misa, priemer 19 cm | APS, Nero - Popis produktu

Melamínová misa APS, kód 85070, patrí do rady Nero, vyrobenej zo spoľahlivého a elegantného melamínu, ktorý je vďaka svojej štruktúre často prirovnávaný k porcelánu. Výrobok, ktorý sa hodí na výzdobu a vybavenie každej reštaurácie, hotela, banketnej haly alebo bufetu a slúži na servírovanie a vystavovanie šalátov, pást, ovocia, omáčok a ďalších potravinárskych výrobkov. Misu je možné stohovať a umývať v umývačke.

Čierna melamínová misa, priemer 19 cm | APS, Nero - Recenzie zákazníkov

Čierna melamínová misa, priemer 19 cm | APS, Nero - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

  Čierna melamínová misa, priemer 19 cm | APS, Nero - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Vhodné pre Čierna melamínová misa, priemer 19 cm | APS, Nero

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.

Súhlasím