Melaminové okrúhle misy

Náš sortiment zahŕňa vysoko kvalitné melamínové okrúhle misky, ktoré môžu byť použité ako v profesionálnych gastronomických zariadeniach, tak aj v domácnostiach. Sú vhodné pre reštaurácie, stravovacie zariadenia, hotely a iné miesta, kde sa podáva jedlo. Okrúhle melamínové misky sú jedinečné produkty, ktoré majú mnohostranné použitie! Sú vhodné nielen na servírovanie šalátov, sladkého a slaného občerstvenia, ale aj ovocia a zeleniny a dezertov. Sú všestranné a určite dokonale zapadajú do každej kuchyne – domácej a profesionálnej!

Čítať viac >

Melamínová okrúhla misa

Melamín je veľmi trvanlivý materiál, ktorý sa často používa v gastronómii. Vyznačuje sa veľkou trvanlivosťou a odolnosťou voči mechanickému poškodeniu a deštruktívnym účinkom vody. Je to surovina, ktorá môže byť ľubovoľne tvarovaná počas výrobného procesu, vďaka čomu nikdy neprestávame byť prekvapení tvarmi, ktoré dostaneme! Okrúhla melamínová miska môže byť úspešne umytá v umývačke riadu a je jednoduchá a bezproblémová na údržbu. V našom obchode nájdete okrúhle melamínové misky v mnohých rôznych farbách, napríklad v klasickej šedej, bielej, čiernej alebo hnedej, ale aj v extravagantnejších verziách v zelenej, modrej, žltej, červenej alebo ružovej.

Melamín okrúhle misky v ponuke na Gastromania.sk!

Zveme vás, abyste si prohlédli celou naši nabídku, která zahrnuje nejen vysoce kvalitní melaminové kulaté mísy, ale také další multifunkční zařízení, nábytek, stroje a příslušenství pro gastronomii. Celá naše nabídka je zaměřena jak na individuální zákazníky, kteří hledají neobvyklá řešení pro svou domácí kuchyni, tak na profesionály provozující restaurace. Jsme Vám k dispozici od pondělí do pátku od 8:00 do 16:00 a během této doby čekáme na Vaše dotazy. Rozptýlíme všechny Vaše pochybnosti a navrhneme Vám nejlepší řešení pro Vaše podnikání. Přejeme Vám příjemné nakupování!