Gastronomické a priemyselné umývačky riadu MEIKO

MEIKO je nemecká spoločnosť, ktorej sídlo sa nachádza v Offenburgu. Na trhu pôsobí od roku 1927 a špecializuje sa okrem iného na výrobu inovatívnych zariadení pre gastronómiu, teda profesionálnych umývačiek riadu pre gastronómiu. Spoločnosť sa zameriava na neustály vývoj a zlepšovanie svojich produktov, čo oceňujú spotrebitelia na celom svete. Umývačky riadu MEIKO sa používajú v mnohých gastronomických zariadeniach – v reštauráciách, baroch, hoteloch, ale aj v stravovacích spoločnostiach. Sú to produkty pre všetkých ľudí, ktorí chcú udržiavať poriadok vo svojom gastronomickom zariadení rýchlym a bezpečným spôsobom. Použitie moderných technológií a materiálov najvyššej kvality umožnilo vytvoriť jedinečné gastronomické umývačky riadu MEIKO, ktoré nemajú obdoby!

Čítať viac >

Gastronomické umývačky riadu MEIKO

Gastronomické umývačky riadu MEIKO sú k dispozícii v mnohých variantoch, takže každý môže nájsť zariadenie prispôsobené ich potrebám a očakávaniam. Spoločnosť vyrába okrem iného: umývačky riadu pod pultom (pod pracovným stolom), ktoré sú dokonale vhodné pod barovým pultom, umývačky riadu – pre gastronomické podniky s vysokou premávkou, univerzálne umývačky riadu, ktoré boli navrhnuté pre maximálnu účinnosť, umývačky riadu s pásom (umývačky riadu s automatickým radením) – jednoduché na prevádzku a navrhnuté pre väčšie gastronomické zariadenia, tunelové umývačky riadu, ktoré sa vyznačujú výnimočnou ergonómiou, funkčnosťou a vysokou hospodárnosťou, ako aj profesionálnymi ekonomickými dopravnými systémami MEIKO – prispôsobenými pre veľmi veľké kuchyne.

Umývačky riadu pre gastronómiu MEIKO

Prečo sa oplatí vybrať si gastronomické umývačky riadu MEIKO? Predovšetkým kvôli ich vysokej kvalite vykonávania, funkčnosti a funkciám, ktoré nám umožňujú. Jedná sa o špičkové produkty, ktoré určite uspokoja aj tých najnáročnejších zákazníkov – profesionálov. Umývačky riadu MEIKO patria do svojej triedy samy o sebe, preto odporúčame, aby ste sa oboznámili s ponukou týchto zariadení na Gastromania.sk!