Gastronomické pomôcky Lozamet

V roku 1951 bola v Lodži založená poľská spoločnosť Lozamet, ktorá sa v počiatočnej fáze zaoberala najmä výrobou vriacich kotlov a sád naklápaných kotlov. To, čo charakterizuje Lozamet, je použitie vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele pri výrobe zariadení a zariadení. Vďaka použitiu najkvalitnejších materiálov sú všetky ich výrobky mimoriadne odolné a odolné voči vonkajším faktorom a mechanickému poškodeniu, vďaka čomu môžu byť použité v gastronomických podnikoch po mnoho rokov – napriek častému a každodennému používaniu. Spoločnosť venuje veľkú pozornosť nielen samotnému materiálu, z ktorého sú produkty vytvorené, ale aj funkčnosti zariadenia, bezpečnosti a hygienickej prevádzke. Väčšina výrobkov má certifikáty, ktoré svedčia o ich vysokej kvalite a spoľahlivosti. V súčasnosti sa spoločnosť zaoberá výrobou: gastronomických umývačiek riadu, varných a naklápacích kotlov, vodných kúpeľov, varných stoličiek, pecí, nábytku z nehrdzavejúcej ocele a mnohých ďalších výrobkov.

Čítať viac >

Gastronomické umývačky riadu Lozamet

V ponuke Lozametu sa môžeme stretnúť s mnohými typmi umývačiek riadu, ktoré sú ideálne pre profesionálne gastronomické podniky. Nielenže zlepší každodennú prácu, vďaka čomu je veľmi efektívna, ale tiež vám umožní rýchlo a správne čistiť riad, sklo alebo iné kuchynské doplnky. Lozamet ponúka umývačky riadu na stôl a sklo, umývačky riadu a sklenené umývanie.

Kotly na varenie Lozamet

Lozamet má najväčšie skúsenosti a znalosti vo výrobe kotlov na varenie, pretože to všetko začalo z tohto produktu. Takmer 70 rokov skúseností umožňuje, aby ich výrobky boli veľmi modernými zariadeniami. Lozamet vo výrobe využíva inovatívne nápady, ktoré umožňujú vytvoriť vysoko kvalitné zariadenie, ktoré nielen plní svoju funkciu, ale je tiež úplne bezpečné a hygienické pri každodennom používaní.