Rukavice pre gastronómiu

V žiadnej profesionálnej kuchyni by nemali chýbať kvalitne vyrobené a odolné kuchynské rukavice, ktoré účinne uľahčujú každodennú prácu kuchárov a pomocného personálu. Najdôležitejšou funkciou rukavíc je poskytovať ochranu pred vysokými aj nízkymi teplotami. Náš sortiment zahŕňa ochranné rukavice, kuchynské rukavice a pekárske rukavice, rukavice na grilovanie a rukavice do chladiarne. Každý z týchto výrobkov má iné vlastnosti, ktoré nielen chránia pokožku pred nepriaznivými teplotami, ale tiež uľahčujú manipuláciu a vyberanie horúcich alebo studených pokrmov.

Čítať viac >

Kuchynské rukavice

Ochranné rukavice pre gastronómiu, ktoré máme v ponuke, sú vybrané výrobky, ktorých úlohou je chrániť pred vysokými teplotami. Väčšina týchto výrobkov je navyše opatrená nehorľavou vrstvou, ktorá je zárukou bezpečnosti a najvyššej kvality výrobku. Kuchynské rukavice a pekárske rukavice do rúry, ktoré sú tiež súčasťou nášho sortimentu, sú ideálne pre pekárne a cukrárne, kde sa denne pečie chlieb a sladké občerstvenie. Naše kuchynské rukavice poskytujú účinnú ochranu pred popálením. Za zmienku stojí najmä model vyrobený z vysoko kvalitného silikónu, ktorý chráni nielen pred vysokými teplotami, ale aj pred zamrznutím.

Odporúčame Vám pozrieť si ponuku nášho internetového obchodu Gastromania.sk, kde nájdete profesionálne rukavice pre gastronómiu a ďalšie kuchynské doplnky a pomôcky. Ak máte akékoľvek otázky, kontaktujte nás!