Profesionálne gastronomické zariadenie Kromet

Spoločnosť Kromet bola založená v roku 1957, vďaka tomu viac ako 60 rokov ponúka svojim klientom profesionálne a kvalitné gastronomické zariadenia, ktoré slúžia v každej reštaurácii, bare, jedálni, hotelovej kuchyni a v ďalších gastronomických zariadeniach. To, čo spoločnosť Kromet na trhu odlišuje, je pozornosť na detail, materiály najvyššej kvality, ktoré sa používajú pri výrobe, ale aj starostlivosť o ekológiu. Spoločnosť sa neustále zameriava na vývoj, modernizáciu a vylepšovanie nových technológií, ktorých úlohou je vylepšiť a zefektívniť gastronomické zariadenia. Všetky svoje výrobky vyrába z certifikovanej ocele, ktorá spĺňa všetky potrebné štandardy a požiadavky, čo je vhodné na použitie v profesionálnych gastronomických zariadeniach. Zariadenie Kromet je vybavené inovatívnou technológiou, ktorá nielen uľahčuje každodennú prevádzku, ale aj udržuje najvyššie hygienické štandardy. Väčšina zariadení tejto značky je šetrná k životnému prostrediu, a to všetko vďaka vysokej energetickej účinnosti. Ponuka spoločnosti zahŕňa okrem iného: profesionálne rúry, varné kotle, smažiace panvice, varné stoličky, grilovacie dosky, alebo plynové sporáky.

Čítať viac >

Elektrické sporáky Kromet

Elektrické sporáky Kromet sú ideálne pre profesionálne kuchyne vo všetkých gastronomických zariadeniach. Každý sporák je vybavený výkonnými platničkami, ktoré zlepšia prácu kuchárov a pomocného personálu v kuchyni. Všetky sporáky majú elektromagnetické snímače, ktoré sú inštalované v platničkách, čo predstavuje účinnú ochranu proti spontánnemu prúdeniu plynu. V našej ponuke nájdete rôzne druhy sporákov, aby si mohol každý vybrať ten správny typ pre svoje gastronomické zariadenie. V ponuke máme 2, 4, ale aj 6 platničkový vo verzii s rúrou, alebo bez.

Kromet fritézy – inovatívne zariadenie do vašej gastronomickej kuchyne!

V našej ponuke sú tiež kvalitné fritézy od spoločnosti Kromet, ktoré sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov. Umožňujú rýchlu a efektívnu prípravu hotových výrobkov. Značka ponúka elektrické fritézy typu FE s plynulým termostatom. Vďaka tomuto inovatívnemu riešeniu sa výrazne zvyšuje účinnosť a výkon týchto fritéz. Konštrukcia každej komory je vyrobená tak, aby umožňovala údržbu tzv. “Studená zóna”, ktorá chráni a zabraňuje pripáleniu pripravovaných výrobkov.

Plynová varná stolička Kromet

Súčasťou našej ponuky sú aj kvalitné plynové varné stoličky, ktoré sú vhodné do všetkých profesionálnych gastronomických zariadení. Spoločnosť Kromet ponúka varnú stoličku, ktorá bola dodatočne vybavená špeciálnym ventilom, ktorého úlohou je prerušiť prívod plynu, ako náhle plameň zhasne. Ide o riešenie, ktoré poskytne všetkým zamestnancom maximálnu bezpečnosť. Okrem toho sú plynové varné stoličky Kromet prispôsobené pre všetky typy plynu. Prezrite si celú ponuku v našom obchode!