Hamilton Beach je americká spoločnosť, ktorá bola založená v roku 1910 v Racine v štáte Wisconsin. Názov spoločnosti pochádza z priezviska dvoch zamestnancov zamestnaných majiteľom – reklamného manažéra a mechanika. Od začiatku sa špecializuje na navrhovanie, predaj a distribúciu malých spotrebičov a bielych spotrebičov a na komerčné reštauračné vybavenie. Spoločnosť realizuje poslanie “maximálne skrátiť čas prípravy nápojov, koktailov a koktailov”. Do konca 80. roka boli produkty spoločnosti predávané pod značkou Hamilton Beach Scovill škodlivé. V roku 1990 sa spoločnosť zlúčila s iným výrobcom bielych spotrebičov – Proctorom Silexom, čím sa stala najväčším výrobcom gastronomických spotrebičov v USA. Spoločnosť je známa hlavne svojimi spoľahlivými mixérmi a odšťavovačmi, ale sortiment Hamilton Beach zahŕňa aj kávovary a mlynčeky, elektrické kanvice, výrobcov zmrzliny, výrobcov vaflí, pekárne chleba a cestovín, hrianokovače, vaflovače, fritézy, mikrovlnné rúry, elektrické nože, kuchynské roboty, indukčné pece a varné dosky, ventilátory, otvárače plechov a viaceré spotrebiče a príslušenstvo používané v profesionálnom gastronomickom sektore, ako aj v domácnostiach jednotlivých používateľov. Od roku 2000 sú všetky zariadenia Hamilton Beach vyrábané spoľahlivými subdodávateľmi v Číne. Na českom trhu spoločnosť distribuuje limitovanú sadu výrobkov, a to najmä mixéry, mixéry, odšťavovače a citrusové lisy, t.j. hlavné a najčastejšie objednané zariadenia.

Ponuka Hamilton Beach je zameraná na majiteľov reštaurácií, barov, kaviarní, cukrární a iných pivovarníckych miest, kde sa pripravujú nápoje, ľadové čaje, čerstvo vylisované šťavy, mliečne koktaily limonády, ako aj krémové polievky, dressingy a omáčky. Všetky zariadenia spoločnosti sa vyznačujú najvyššou kvalitou výroby, moderným dizajnom, jednoduchosťou, jednoduchosťou použitia, dobrým výkonom, tichou prácou a trvanlivosťou. Kompaktné rozmery zabezpečujú dobrú mobilitu zariadenia a niektoré modely mixérov môžu byť nielen užitočným nástrojom, ale aj ozdobou akéhokoľvek baru. Mixéry, mixéry a odšťavovače Hamilton Beach sú k dispozícii v mnohých renomovaných zariadeniach po celom svete.

V našom obchode ponúkame špeciálne mixéry, barmanské a kuchynské mixéry, ručné mixéry, regálové a nástenné mixéry na rôzne účely, odšťavovače a potrebné príslušenstvo a náhradné diely, ako sú miešacie nádoby a kontajnery, ručné miešacie paličky, džbánové podložky, montážne súpravy, manipulačné hlavy, džbánové podložky, obehové čerpadlá a cez nádoby na odšťavovače. Ponuku dopĺňajú profesionálne, komorné vákuové baliče a kávovary rôznych výkonov. Na každé zariadenie v rozsiahlom produktovom portfóliu spoločnosti Hamilton Beach sa vzťahuje záruka. V prípade potreby výmeny akéhokoľvek komponentu alebo poruchy zariadenia zabezpečujeme dobrú dostupnosť kompatibilného príslušenstva a náhradných dielov. Ponúkame odborné poradenstvo a garantujeme rýchle spracovanie každej objednávky.