GGF je talianska spoločnosť, ktorá bola založená v roku 1985 v Trevise. Od začiatku sa špecializuje na výrobu a predaj profesionálnych strojov pre pizzerie a reštaurácie, ktoré podávajú taliansku kuchyňu.  Prvá línia elektrických rúrok bola vyrobená so zameraním na európsky trh krátko po začatí projektu.  V priebehu piatich rokov, v roku 1990, GGF previedla svoju výrobu do priemyselnej oblasti Preganziol. V tom istom roku spoločnosť zostavila a vyrobila prvé profesionálne plynové pece, ktoré sa v priebehu rokov stali lídrom na trhu vo svojom odbore. V roku 2003 si rast a expanzia spoločnosti vyžiadala ďalšie premiestnenie do nových, väčších priestorov, pre ktoré bol vybraný komplex 3000 m2 budov v priemyselnej štvrti Dosson. Zvyšovanie produkcie každý rok a nové obchody spôsobili ďalšiu zmenu centrály v roku 2019. Spoločnosť zostala v Dossone, ale trikrát zvýšila svoju oblasť. V súčasnosti má GGF dva výrobné závody. Jeden v Dosson di Casier v Trevise a druhý v Thiene w Vicenzie. Kombinovaná plocha oboch závodov je viac ako 1200 m2, čo umožnilo kombinovať a sústrediť všetky oddelenia spoločnosti - návrh, technický a vývoj, výrobu a montáž. Všetky zariadenia vyrábané spoločnosťou GGF sú preto “vyrobené v Taliansku”, čo ovplyvňuje ich kvalitu a dizajn. Investovanie do nového sídla a nových strojov umožnilo spoločnosti modernizovať a urýchliť celý výrobný proces, čo jej poskytlo väčšiu flexibilitu a schopnosť navrhovať nové modely pecí, špirálových mixérov a valcovacích strojov na cesto. Zariadenia GGF sa predávajú prostredníctvom autorizovaných distribútorov a špecializovaných predajcov poskytujúcich profesionálne stravovanie.  Gastrománia je jedným z nich.

Čítať viac >

V našom obchode ponúkame hlavne veľkú ponuku pecí na pizzu (elektrické a plynové), ako aj špirálové mixéry na miesenie cesta na pizzu a rôzne miešačky plynu na pečenie kurčiat. Pece majú robustný kryt vyrobený z nehrdzavejúcej ocele, jednu alebo dve komory a pracovný rozsah až do 450 alebo 500 stupňov Celzia.  V závislosti od modelu môžu piecť od 1 do 12 pízz s priemerom 30, 36 alebo 40 cm. Všetky modely sú vybavené protipožiarnou doskou, potrebným osvetlením a nezávislou kontrolou vykurovacích telies. Plynové kachle sú vybavené piezoelektrickým zapaľovačom plameňa. Okrem tradičnej pizze v plynových a elektrických peciach je možné piecť aj chlieb, buchty, pudingy, krutóny a quichy. Všetky pece značky GGF majú dobrý výkon a trvanlivosť. Sú jednoduché na použitie a zaručujú pečenie ideálneho talianskeho cesta, aj keď pizzeria nemá veľa skúseností.

Špirálové mixéry so zdvíhajúcou hlavou sa používajú na prípravu ťažkého cesta a majú objem až 33 litrov, pričom všetky časti, ktoré prichádzajú do styku so surovinami cesta, sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele najvyššej kvality.

Plynové kuracie grily s niekoľkými nezávisle kontrolovanými úrovňami sú vynikajúcou voľbou pre bistrá, potravinárske vozíky a iné stravovacie zariadenia, kde sa podáva pečená hydina.