Nerezové GN nádoby – kompletné

Nerezové GN nádoby – kompletné sú univerzálne gastronomické výrobky, ktoré boli vyrobené z najkvalitnejšej nerezovej ocele. Je to veľmi populárny materiál v gastronómii vďaka svojim pozoruhodným vlastnostiam. Je odolný nielen voči deštruktívnym účinkom korózie (napr. vlhkosť, voda, vysoká a nízka teplota), ale aj voči všetkým druhom mechanických poranení. V našom obchode sú k dispozícii vo všetkých veľkostiach.

Čítať viac >

Nerezové GN plné nádoby

Kde sú najčastejšie používané nerezové GN plné nádoby? V profesionálnej kuchyni, reštauráciách, hoteli a tiež v pizzerii. Nájdete ho aj v krčmách a jedálňach alebo v stravovacích spoločnostiach, kde je to skvelé na prepravu potravín alebo skladovanie. V našej ponuke nájdete nerezové GN plné nádoby rôznej kapacity, šírky a výšky, aby každý mohol nájsť produkt, ktorý splní všetky ich očakávania!

Nerezové GN nádoby – plné

Naše výrobky sú vhodné aj pre veľmi náročných zákazníkov, ktorí očakávajú najvyššiu kvalitu. Spolupracujeme so spoločnosťami Stalgast, Tom-Gast, Hendi, Bartscher, Contacto a APS, ktoré využívajú najnovšie technológie v každom výrobnom procese a najlepšie a trvanlivé suroviny. Náš obchod ponúka nielen nerezové GN plné nádoby, ale aj ďalšie špičkové gastronomické vybavenie a doplnky. Pozývame vás na nákup a zobrazenie plnej ponuky Gastromania.pl!