Nerezové GN perforované nádoby pre každé stravovacie zariadenie

V tejto kategórii výrobkov nájdete najkvalitnejšie nerezové perforované nádoby, ktoré sú nenahraditeľné pri každodennej práci v kuchyni. Naša ponuka zahŕňa širokú škálu perforovaných nádob GN, ktorá bola vyrobená z pevnej a odolnej nerezovej ocele vo všetkých veľkostiach (s otvormi). Sú to nádoby GN, ktoré sa skvele budú hodiť pri varení produktov na pare. Pozrite sa na celú našu ponuku!

Čítať viac >

Nerezové nádoby GN – perforované

Všetky nerezové perforované nádoby, ktoré nájdete v ponuke nášho internetového obchodu Gastromania.sk, boli vyrobené z tých najkvalitnejších materiálov ako je: nerezová oceľ, chrómniklová oceľ a hliník. Všetky nádoby sú dostupné v klasických veľkostiach nádob GN, takže: GN 2/1 (650 × 530 mm), GN 2/3 (354 × 325 mm), GN 1/1 (530 × 325 mm), GN 1/2 ( 325 × 265 mm), GN 1/3 (325 × 175 mm) a tiež GN 1/4 (265 × 162 mm).

Perforované nerezové nádoby GN v sortimente Gastromania.sk!

V našom obchode môžete kúpiť nielen nerezové perforované nádoby GN, ale aj iné profesionálne gastronomické pomôcky, prístroje a doplnky. Naša ponuka je určená profesionálom aj amatérom, ktorí hľadajú neobvyklé riešenia pre svoju domácu kuchyňu. Ak vás rmútia akékoľvek otázky alebo nejasnosť týčiaci sa našich produktov, potom kontaktujte tím Gastromania.sk!