FUNCAKES

Obchod s výrobkami FunCakes

FunCakes je holandská značka špecializujúca sa na zmesi na pečenie a sladké farebné dekoratívne artikle pre profesionálnych cukrárov a pekárov. Spoločnosť bola založená v roku 2009 na základe hľadanie pekárskych výrobkov profesionálnej kvality a jej zakladateľmi bola skupina skutočných nadšencov sladkého pečiva a umenie ich zdobenie.

Kompletná ponuka spoločnosti zahŕňa takmer 1 000 produktov a okrem zmesí na pečenie zahŕňa aj prísady a náplne, rôzne druhy múky, ochutené fondány, marcipán v mnohých farbách, modelovacie gumy a pasty, belgickú čokoládu v kusoch rôznych tvarov, farebné posýpky, hotové ozdoby, želé na farbenie ciest, potravinárske farby a štetce na zdobenie pečiva, arómy, farebný potravinový prášok, spreje, ochutené pasty, potreby na pečenie, kreatívne prvky pre zdobenie tort a dezertov, formy a šálky rôznych tvarov a dekorácie pre rôzne príležitosti: Valentín, Veľká noc, Halloween a Vianoce.

Kategória
Cena netto
od do
Dĺžka
od do
šírka/hĺbka
od do
Váš výber: Odstrániť všetko

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.

Súhlasím