FunCakes je holandská značka špecializujúca sa na zmesi na pečenie a sladké farebné dekoratívne artikle pre profesionálnych cukrárov a pekárov. Spoločnosť bola založená v roku 2009 na základe hľadanie pekárskych výrobkov profesionálnej kvality a jej zakladateľmi bola skupina skutočných nadšencov sladkého pečiva a umenie ich zdobenie.

Čítať viac >

Kompletná ponuka spoločnosti zahŕňa takmer 1 000 produktov a okrem zmesí na pečenie zahŕňa aj prísady a náplne, rôzne druhy múky, ochutené fondány, marcipán v mnohých farbách, modelovacie gumy a pasty, belgickú čokoládu v kusoch rôznych tvarov, farebné posýpky, hotové ozdoby, želé na farbenie ciest, potravinárske farby a štetce na zdobenie pečiva, arómy, farebný potravinový prášok, spreje, ochutené pasty, potreby na pečenie, kreatívne prvky pre zdobenie tort a dezertov, formy a šálky rôznych tvarov a dekorácie pre rôzne príležitosti: Valentín, Veľká noc, Halloween a Vianoce.

Vďaka širokému a rôznorodému sortimentu a najvyššej kvalite ponuky FunCakes sa ich návrhy tešia stále väčšej popularite. Umožní vám rýchlo dosiahnuť požadovaného efektu a každý tortu, každý dezert a sladkosť získajú farebný, atraktívny vzhľad bez ohľadu na príležitosť. Široká ponuka doplnkov a dekoratívnych predmetov FunCakes stimuluje kreativitu a inšpiruje k hľadaniu individuálnych riešení a jedinečných kombinácií. Zmesi na pečenie FunCakes sú cukrárenské kvality a sú navrhnuté tak, aby boli nielen chutné a mali dokonalú konzistenciu, ale tiež aby vám umožnili rýchlu prípravu pečiva pomocou masla, vajec alebo vody a potrebných chutí a farieb. Okrem dekoratívnych predmetov a zmesí na pečenie poskytuje FunCakes inšpiratívne recepty a odborné rady k rozšíreniu vašich kompetencií a získanie cenných vedomostí o umení zdobenie najrôznejších sladkostí.

Ponuku spoločnosti nájdete v dobrých stacionárnych a internetových obchodoch s dekoratívnymi predmetmi na pečenie. Gastromania je ďalší obchod s výrobkami FunCakes pre profesionálov. Poskytujeme široký výber a rýchle vykonanie každej objednávky.