Akcia

Polykarbonátová forma na pralinky a čokoládu, okrúhle - 35 ks x 8g, 26x15 mm - MA1633 | MARTELLATO, Fantasy

MA1633


  • 17,21 € s DPH 14,22 € bez DPH 15,49 € s DPH 12,80 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 21 dní. Uvedený termín realizácie je maximálny čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia objednávky naším pracovníkom a v prípadě platby bankovým prevodom od dátumu zaúčtovania platby. Ide o orientačný termín dodania preto tovar môžete obdržeť ešte skôr a v prípade akýchkoľvek problémov s dodaním budete samozrejme bez meškania informovaný naším pracovníkom.

Informace

dĺžka 275 mm
Šírka 175 mm
počet segmentov 35 ks
materiál: polykarbonát
rozmery cukroviniek: 26x15 mm

Popis a informácie

Forma na pralinky a čokoládu MA1633 od talianskeho výrobcu Martellato, je nenahraditeľným pomocníkom všetkých majstrov cukrárov a tiež všetkých, ktorí radi vytvárajú domáce sladké dobroty. Na tejto forme oceňujeme odolnosť, eleganciu a ergonomické prvky. Tekutá čokoláda sa nerozlieva, formu možno umývať v umývačke riadu a všetky detaily sú starostlivo vyrobené. Polykarbonátová forma na pralinky MA1633 má rozmery 275×175 mm a je určená k vytvoreniu 35 praliniek. Precízne vytvorený tvar kvetiny – priemer 26 mm, výška 15 mm, váha 8 g, nádherne doplní akúkoľvek tortu, múčnik, dezert či vynikne ako samostatná pralinka.

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Vhodné pre

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.