Cena bez DPH: 10625,00€
Cena s DPH: 12750,00€
Dostupnosť: 40 dní
Náklady za dopravu: od 0,00€
V košíku

Ak máte otázku, kontaktujte nás!

+420 593 035 134 info@gastromania.sk Naša zákaznícka zóna je Vám k dispozícii od pondelka do piatku od 8:00 - 16:00
Informácie:
dĺžka 1125 mm
šírka 905 mm
výška 820 mm
materiál: nerezová oceľ
napätie: 400 V
príkon: 13.4 kW
max. teplota: 400 °C
počet komôr: 2 ks
váha: 280 kg
dĺžka komory: 710 mm
šírka komory: 710 mm
výška komory: 210 mm
napájanie: elektrické
presklené dvere: áno
displej: áno
programátor: áno
počet pizz: 8 ks
EAN kód: 2010000030837

Dvojkomorová pec na pizzu, 8x pizza 35 cm, komory o rozmeroch 710x710x210 mm | PIZZA MASTER, PM 722ED - Popis:

Dvojkomorová pec na pizzu Modular® s rozmermi 1125x905x820 mm je tým najlepším riešením pre reštaurácie, bary, hotely, kaviarne, čerpacie stanice, samoobsluhy a ďalšie výdajné miesta jedál i pre individuálnych zákazníkov. Vďaka optimálnemu rozloženiu tepla a plne elektronicky nezávislej regulácii teploty v hornej a dolnej zóne umožňuje rýchlejší a rovnomernejší proces pečenia nielen pizze, ale aj všetkých druhov potravín. Funkcia Turbo-start okamžite zahreje pec a duálny časovač s alarmom (digitálna verzia) umožňuje nastaviť čas pečenia ručne alebo automaticky pre všetko pečenia stlačením jediného tlačidla. Pec vybavená 2 komorami. Šamotová doska je vyrobená zo špeciálnej prírodnej hliny s jemnou štruktúrou (vytvárajúce malý prúd vzduchu pod pizzou), starostlivo vypálená na dosiahnutie optimálnej pevnosti a pórovitosti. Pece majú extrémne odolné a ľahko otváracie dvierka s vysoko kvalitnými ložiskami a priestranným sklom a dve halogénové žiarovky proti oslneniu v každej komore, čo vám poskytuje vynikajúcu viditeľnosť na kontrolu pečenia a pri procese vkladania a vyberania pizze. Účinná izolácia tiež zaisťuje nízku okolitú teplotu v blízkosti pece, čo napomáha k príjemnejšiemu pracovnému prostrediu. Povrch z nerezovej ocele je lesklý a leštený. Spoje, ako sú skrutky a nity, sú takmer neviditeľné, čo dodáva peciam atraktívny vzhľad. Navyše pec Modular® je vybavená digitálnym alebo klasickým ovládacím panelom s displejom, ukazovateľmi termostatu a funkciou Turbo-štart, Servis funkcií, posuvnou policou z nerezovej ocele, podstavcom s pevnými kolieskami, odsávač pre pripojenie k miestnemu ventilačnému systému a kontrolky pre reguláciu a nastavenie ventilácie .
- Voliteľné vybavenie (za príplatok):
- Farby Royal Gold alebo Phantom Black z leštenej nerezovej ocele
- Možnosť prevedenia vo verzii umožňujúci napájanie na lodiach alebo jachtách. Môžeme tiež dodať akúkoľvek pec rady Modular® s napätím špecifikovaným zákazníkom.
- Špeciálna verzia 500 °C/932 F° umožňujúce pečenie špeciálnych druhov pizze, ako je Napoli, pečivo alebo iné výrobky, ktoré vyžadujú veľmi vysoké teploty pečenia.
- Verzia pre pekárne (možnosť pary)
- Stojan na základné, ale užitočné nástroje.
- Police na korenie a olej.
- Vyššia komora na "kysnutie" pečiva.
- Bezkontaktné otváranie dverí.
- Ďalšie výsuvná police, ktoré možno v závislosti na polohe prvej police namontovať tesne pod pec a vytvoriť tak veľkú multifunkčnú pracovnú dosku v podstavci, aby sa vytvorila praktická výsuvná plocha, na ktorej je možné ukladať krabice na pizzu.
Dvojkomorová pec na pizzu, 8x pizza 35 cm, komory o rozmeroch 710x710x210 mm | PIZZA MASTER, PM 722ED - Recenzie:
Len zákazníci, ktorí si daný tovar zakúpili môžu pridať recenziu.
Dvojkomorová pec na pizzu, 8x pizza 35 cm, komory o rozmeroch 710x710x210 mm | PIZZA MASTER, PM 722ED - Vrátenie a reklamácia:

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy