EGAZ gastronomické stoličky

Gastronomické stoličky EGAZ sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov, ako je napríklad nerezová oceľ. Vďaka používaniu vysoko kvalitných surovín sú ich výrobky vysoko kvalitné a tiež sú aj vysoko odolné, a to tak voči mechanickému poškodeniu, ale aj ďalších faktorov, ktoré spôsobujú poškodenie výrobku. Gastronomické stoličky, ktoré sú dostupné na stránkach Gastromania.sk sú dostupné v niekoľkých rôznych variantoch, aby bolo možné ich využívať vo všetkých gastronomických zariadeniach, a tiež aby boli dostupné pre čo najväčší počet potenciálnych zákazníkov. V ponuke tiež nájdete aj plynové stoličky, ktoré majú rôzne výkony horákov a to 3,5 kW, 5 kW, 7 kW, alebo 9 kW. Tiež je možné vyberať aj z ponuky rôznych počtov horákov, a to všetko v závislosti od požiadaviek zákazníkov. Väčšina je tiež vybavená posúvacími nohami, vďaka ktorým je možné regulovať výšku stoličiek, tak aby boli čo najviac mobilný. Gastronomické stoličky EGAZ sú vhodné do všetkých gastronomických zariadení, ako sú napríklad reštaurácie, bary, alebo školské jedálne.

Čítať viac >

Gastronomické zariadenia EGAZ

EGAZ je dynamicky sa rozvíjajúca poľská firma, ktorá ponúka svojim zákazníkom profesionálne nábytok a gastronomické zariadenia. Špecializujú sa hlavne na výrobu zariadení na tepelnú úpravu, ako sú gastronomické stoličky, kuchynské sporáky, alebo elektrické vodné kúpele. Medzi hlavné prednosti týchto zariadení patrí odolnosť a vysoká kvalita prevedenia. Každý výrobok je navrhnutý a potom vyrobený na tie najmenšie detaily, vďaka čomu vznikajú veľmi praktické a spoľahlivé zariadenia. Firma EGAZ ponúka svojim zákazníkom veľmi široký výber gastronomického zariadenia preto, aby si mohol každý zákazník vybrať tieto výrobky do svojich gastronomických zariadení. Všetky výrobky majú potrebnú certifikáciu a tiež spĺňajú všetky potrebné normy, preto sú vhodné do všetkých profesionálnych gastronomických zariadení, kde sa podávajú pokrmy na komerčný spôsob.

Gastronomické sporáky EGAZ

EGAZ ponúka svojim klientom tiež profesionálne gastronomické plynové sporáky, ktoré sú dostupné buď s rúrou, alebo bez nej. Takto veľký výber výrobkov umožňuje výber potrebného zariadenia do rôznych gastronomických zariadení. V našej ponuke možno nájsť ako plynové sporáky, ktoré umožňujú nielen rýchlu a účinnú prípravu pokrmov, ale sú tiež vysoko funkčné, vďaka čomu je možné splniť štandardy hygieny aj počas pracovných procesov. Výrobca ich tiež vybavil aj profesionálnym a novodobým bezpečnostným systémom. K výrobe týchto zariadení je používaný len vysoko kvalitný materiál, vďaka čomu sú plynové sporáky určené na dlhodobé používanie. Tieto výrobky sú vhodné do všetkých profesionálnych gastronomických zariadení.

Vodné kúpele EGAZ

V našej ponuke sú tiež zahrnuté aj elektrické vodné kúpele od firmy EGAZ. Vodné kúpele sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov, rovnako ako je tomu aj u gastronomických stoličiek, alebo gastronomických sporákov. Vďaka tomu sú výrobky vysoko kvalitné, ale tiež vysoko odolné a možno ich dlhodobo požívať, a to v rôznych profesionálnych gastronomických zariadeniach. Všetky výrobky od firmy EGAZ sú teda vysoko kvalitné a sú určené na dlhodobé používanie. Nahliadnite preto na našu veľkú ponuku výrobkov od tejto firmy, ktoré sú umiestnené na našej webovej stránke a nakúpte si, presne to, čo potrebujete!