Dávkovače na omáčky, kečup a majonézu

Srdečne vás pozývame, aby ste sa oboznámili s naším sortimentom, kde si môžete kúpiť profesionálne dávkovače omáčok, kečupu a majonézy. Ponúkame produkty rôznych kapacít a materiálov (okrem iného: nerezová oceľ, akryl, plast, polyetylén, polypropylén alebo melamín). Náš katalóg produktov je pripravený tak, aby si každý určite našiel niečo pre seba! Dávkovače omáčok, kečupu a majonézy môžu byť úspešne použité v reštauráciách, baroch, predajniach rýchleho občerstvenia, kaviarňach, hoteloch, jedálňach a stravovacích spoločnostiach a iných profesionálnych stravovacích zariadeniach.

Čítať viac >

Profesionálne dávkovače omáčok v sortimente Gastromania.sk!

V našej ponuke nájdete ako klasické dávkovače omáčky v tvare fľaše, tak vo forme nádob vybavených praktickým čerpadlom, ktoré uľahčuje dávkovanie produktov. K dispozícii sú tiež dávkovače omáčky v mnohých rôznych tvaroch a variantoch, čo uľahčuje výber správneho produktu, ktorý splní vaše očakávania. Jednotlivé modely sa líšia nielen typom použitého materiálu, ale aj farbou (m.in: inox, biela, priesvitná, čierna, priehľadná, zelená, hnedá, žltá, červená, krémová, béžová), dĺžkou (až 511 mm), šírkou (až 260 mm), výškou (od 48 mm do 750 mm), priemerom (od 30 mm do 250 mm) a kapacitou (až 14 l).

Prípravky Apple s pumpičkou alebo fľašami?

Prvý aj druhý dávkovač sa vyznačujú najvyššou kvalitou spracovania, čo sa premieta do ich každodennej prevádzky. Ktorý článok si nakoniec vyberiete, závisí od potrieb každého užívateľa a použitia dávkovačov v stravovacích zariadeniach. Dávkovače na omáčky s pumpičkou sú ideálne na podávanie studených omáčok a vďaka namontovanému čerpadlu môžete ľahko dávkovať správne množstvo.

Dávkovače na omáčky v ponuke Gastromania.sk!

V našej ponuke nájdete najkvalitnejšie dávkovače na omáčky, kečup a majonézu v ergonomických tvaroch s bezpečnými tesnými zátkami, ktoré zabraňujú úniku tekutín. Sú nielen jednoduché a pohodlné pri každodennom používaní, ale aj ľahko sa udržujú v čistote. V internetovom obchode Gastromania.sk sú aj ďalšie špičkové zariadenia, príslušenstvo a gastronomické pomôcky.