Dávkovače na omáčky, kečup a majonézu

Srdečne vás pozývame, aby ste sa oboznámili s naším sortimentom, kde si môžete kúpiť profesionálne dávkovače omáčok, kečupu a majonézy. Ponúkame produkty rôznych kapacít a materiálov (okrem iného: nerezová oceľ, akryl, plast, polyetylén, polypropylén alebo melamín). Náš katalóg produktov je pripravený tak, aby si každý určite našiel niečo pre seba! Dávkovače omáčok, kečupu a majonézy môžu byť úspešne použité v reštauráciách, baroch, predajniach rýchleho občerstvenia, kaviarňach, hoteloch, jedálňach a stravovacích spoločnostiach a iných profesionálnych stravovacích zariadeniach.

Vďaka najlepším materiálom a moderným výrobným technológiám uspokojí každý dávkovač na omáčky, kečup a majonézu potreby aj tých najnáročnejších zákazníkov. Pozývame vás, aby ste sa zoznámili s celým naším sortimentom. Je tiež možné objednať položky, ktoré v súčasnej dobe nemáme v ponuke. Za týmto účelom kontaktujte priamo náš tím Gastromania.sk.

Čítať viac >

Profesionálne dávkovače omáčok v sortimente Gastromania.sk!

V našej ponuke nájdete ako klasické dávkovače omáčky v tvare fľaše, tak vo forme nádob vybavených praktickým čerpadlom, ktoré uľahčuje dávkovanie produktov. K dispozícii sú tiež dávkovače omáčky v mnohých rôznych tvaroch a variantoch, čo uľahčuje výber správneho produktu, ktorý splní vaše očakávania. Jednotlivé modely sa líšia nielen typom použitého materiálu, ale aj farbou (m.in: inox, biela, priesvitná, čierna, priehľadná, zelená, hnedá, žltá, červená, krémová, béžová), dĺžkou (až 511 mm), šírkou (až 260 mm), výškou (od 48 mm do 750 mm), priemerom (od 30 mm do 250 mm) a kapacitou (až 14 l).

Dávkovače na omáčky sú trvanlivé a pevné gastronomické pomôcky, ktoré vám určite budú slúžiť po mnoho rokov! K dispozícii sú aj dávkovacie hroty, odmerky (pre ľahké dávkovanie), závesné dávkovače a ďalšie!

Prípravky Apple s pumpičkou alebo fľašami?

Prvý aj druhý dávkovač sa vyznačujú najvyššou kvalitou spracovania, čo sa premieta do ich každodennej prevádzky. Ktorý článok si nakoniec vyberiete, závisí od potrieb každého užívateľa a použitia dávkovačov v stravovacích zariadeniach. Dávkovače na omáčky s pumpičkou sú ideálne na podávanie studených omáčok a vďaka namontovanému čerpadlu môžete ľahko dávkovať správne množstvo.

Dávkovače na omáčky s pumpičkou, rovnako ako dávkovače fliaš neabsorbujú vône a chute omáčok, takže môžu byť použité opakovane: pre rôzne dresingy a omáčky. Dávkovače na omáčky s pumpičkou je možné umyť v umývačkách riadu, čo šetrí tak cenný v každej kuchyni čas. Používajú sa nielen na podávanie kečupu a horčice, ale aj mnohých ďalších omáčok: cesnaku, chrenu, amerického syra atď. a majonéze.

Dávkovače na omáčky v ponuke Gastromania.sk!

V našej ponuke nájdete najkvalitnejšie dávkovače na omáčky, kečup a majonézu v ergonomických tvaroch s bezpečnými tesnými zátkami, ktoré zabraňujú úniku tekutín. Sú nielen jednoduché a pohodlné pri každodennom používaní, ale aj ľahko sa udržujú v čistote. V internetovom obchode Gastromania.sk sú aj ďalšie špičkové zariadenia, príslušenstvo a gastronomické pomôcky.

Naša ponuka je určená profesionálom aj individuálnym zákazníkom, ktorí hľadajú najlepšie riešenie pre svoju domácu kuchyňu. Ak máte akékoľvek otázky, pozývame vás, aby ste kontaktovali priamo náš tím! Navrhneme najlepšie riešenie! Pracujeme od pondelka do piatku od 8:00 do 16:00 a počas tejto doby čakáme na vaše hovory, ktoré vám zostávajú k dispozícii. Užite si nakupovanie!