Elegantné a štýlové sady riadu sú ozdobou každej reštaurácie. Pekné taniere a šálky môžu ale byť tiež ozdobou každej domácnosti. A značka Cosy & Trendy sa na výrobu pekného riadu špecializuje. Už 15 rokov skúseností na trhu umožnilo tejto belgickej značke vytvoriť si vlastný štýl. Svoje riady vyrába prevažne z kameniny a porcelánu a využívajú klasických designov.

Keď sa ale na ich výrobky zameriame viac, zistíme, že sú tiež výrazne farebné a majú extravagantný tvary, čo dodá našej kuchyni výrazné kúzlo a každý servírovaný pokrm zožne úspech.

Okrem servírovacieho riadu nájdeme v ich ponuke tiež misky na šalát alebo servírovacie tácky. Lopáriky z agátového alebo olivového dreva budú ideálne na servírovanie syrov alebo údenín.

Okrem estetického vzhľadu má riad Cosy & Trendy i vysokú trvanlivosť. Napr. hrnce z kvalitnej nerezovej ocele umožnia všetkým kuchárom servírovať teplé jedlá priamo z rúry. A ich elegantné spracovanie skvele zdôrazní rustikálny charakter interiéru. Podobne sú na tom tiež liatinové hrnce tejto značky, ktoré vďaka svojej masívnej konštrukcii dokonale zdôraznia vzhľad každej pečene, duseného mäsa alebo hustej polievky.

Značka Cosy & Trendy tiež ponúka všetko príslušenstvo, ktoré uľahčí prácu v kuchyni. Ide napríklad o stojany na hranolky vyrobené z ocele, alebo oceľové džbánky. Niektoré produkty sú okrem svojej oceľovej konštrukcie navyše potiahnuté meďou, ktorá im dodáva eleganciu. Za zmienku tiež stoja kamenné podstavce na hrnce a panvice a bambusové košíky, ktoré sú vhodné na prípravu jedál v pare a servírovanie takto pripravených pokrmov.

Internetový obchod Gastromania SK je oficiálnym partnerom a distribútorom všetkého vybavenia značky Cosy & Trendy v Slovenskej republike. Ponúkané produkty sú originálne a kvalitné za atraktívnu cenu.