Gastronomické vybavenia nie sú len príbory a taniere. Ide o všetky zariadenia, ktoré sa používajú pri príprave pokrmov. V kuchyni veľkej reštaurácie alebo v obyčajnom dome je kuchynské vybavenie najvyššej kvality nepostrádateľným spoločníkom všetkých kulinárskych príprav. Samozrejme nestačí, aby hrniec plnil len svoju funkciu. Estetický vzhľad hrá tiež veľkú rolu. Preto vám chceme predstaviť gastronomické vybavenie od značky Contacto – najkvalitnejší kuchynský riad, ktorý je vyrobený z prvotriednej nerezovej ocele. Nemecká firma Contacto Bander Gmbh ponúka svoje výrobky v Európe, Ázii i Afrike.

Výrobky firmy Contacto sa používajú ako v profesionálnych kuchyniach, tak i v domácnostiach. Vyznačujú sa vysokou odolnosťou a trvanlivosťou, vďaka materiálom, z ktorých sa vyrábajú ich panvice, hrnce a ďalšie. Vďaka ich produktom uvaríme veľké množstvo jedla i v nie úplne priemyslových podmienkach. Okrem panvíc (nielen vyrobených z čistej ocele, ale tiež potiahnutých nepriľnavou vrstvou) a kastrólikom, sa v katalógu nachádzajú tiež pokrievky a drôtenky na čistenie tých najhorších pripálenín.

V ponuke sú tiež špeciálne sitá na varenie zemiakov a ich cedenie. Jednoduchý a nadčasový design sa uplatní v každej kuchyni. Profesionálne a technologicky pokročilé spracovanie ocele spôsobuje, že je oceľ lesklá, odolná voči korózii a nečistotám. Vyhladený povrch nezanecháva priestor na zachytávanie zvyškov jedla. Všetky produkty sú vyrobené z prvotriednej nerezovej ocele a tým zaručujú ich trvanlivosť a uľahčujú čistenie.

Všetky gastronomické vybavenie značky Contacto môžete zakúpiť v našom internetovom obchode Gastromania SK, ktorý je oficiálnym partnerom výrobcu. Ide o riady najvyššej kvality za najatraktívnejšie cenu na trhu.