Elegancia a tradície znejú možno zastaralo, ale celkom presne vystihujú a definujú britskú značku gastronomického vybavenia Churchill. Jej počiatky siahajú až do konce 18teho storočia. Za túto dobu si stačila vybudovať rozsiahlou distribučnú sieť, ktorá zahŕňa takpovediac celý svet. Produkty tejto firmy slúžia nielen k prezentácii jedál, ale tiež ako estetické doplnky každého podniku. Sú ideálne pre zdôraznenie elegancie reštaurácií ale tiež domácností.

Čítať viac >

Výroba začala ako rodinný podnik, ktorým dodnes vo veľkej miere stále je. V každom produkte si môžete všimnúť remeselnícke spracovanie detailov i buržoázny vzhľad.

Výber ponúkaných produktov je veľmi široký. Od klasického riadu, ako sú taniere (hlboké i plytké), misky, hrnčeky a šálky, až po nádoby rôznych rozmerov. Všetko je vyrobené z materiálov najvyššej akosti. Okrem klasického bieleho porcelánu, ktorý sa výborne hodí pre elegantné večere alebo raňajky, zahŕňa ponuka výrobcu tiež podstatne extravagantnejšie vzory. Milovníci excentrickej výzdoby a to i formou servírovaného riadu ocenia túto ponuku, ktorá zdôrazní ich individualitu. Žlté, červené alebo akvamarínové riady dodajú eleganciu akémukoľvek interiéru, a zároveň poskytne dostatočný priestor pre vlastný štýl prestierania. Nejde však opomenúť základnú funkciu riadu Churchill a to, samotné servírovanie pokrmov. Vhodná zostava prestierania podtrhne dokonale každé servírované jedlo. Týmto spôsobom sa môže obyčajná miska premeniť na malé umelecké dielo, ktoré môžete potom zdieľať na svojich sociálnych sieťach.

Gastronomické vybavenie značky Churchill je k dispozícii každému, kto zavíta na náš internetový obchod Gastromania SK. Sme oficiálnym partnerom výrobcu, vďaka ktorému ponúkame širokú škálu produktov za konkurencieschopnú cenu.