Výber interiéru kuchyne často vedie k mnohým otázkam. Akú chladničku si mám vybrať? Aké podšálky? Sú práve tieto nože tie, ktoré naozaj potrebujem? Omnoho viac otázok vyvstane pri zariaďovaní interiéru kuchyne v gastronomickom zariadení. Nielen, že je výber na gastronomickom trhu obrovský, ale vo väčšine prípadov nakupujeme vybavenie od rôznych výrobcov. Trvá to drahocenný čas, ale tiež mnoho peňazí.

Čítať viac >

Predstavujeme vám gastronomické vybavenie značky Cheffy, s jeho pomocou budete schopní plne vybaviť všetky gastronomické priestory chladiacimi alebo mraziacimi zariadeniami, určenými k expozícii pokrmov. Ponuka tiež zahŕňa výrobky, ktoré pomáhajú pri skladovaní potravín. Ide predovšetkým o chladničky a mrazničky so skriňovými dverami, v rôznych veľkostiach, takže si môžete zakúpiť kuchynské vybavenie s kapacitou odpovedajúcou vašim priestorom.

Výrobca Cheffy ponúka tieto chladničky určené k servírovaniu potravín, ako sú napr.: chladiace skrine, ktoré sú ideálne na prezentáciu zmrzlinových dezertov, mrazených jogurtov alebo čerstvých štiav, ktoré by sa mali skladovať pri nižšej teplote. Vďaka priehľadným dverám si môžu zákazníci pokrm prehliadnuť skôr než si ho kúpia. Tiež pre majiteľov gastronomického zariadenia je príjemné uchovávať dezerty, ktoré je potreba skladovať v chladných podmienkach, skoro na dosah zákazníkom.

Značka Cheffy tiež ponúka nerezové oválne nádoby na zmrzlinu, tzv. kyvety, ktoré umožňujú hygienické skladovanie mrazených produktov. Sú vhodné do presklených chladiacich skríň. V súčasnej ponuke sú tiež drevené varešky, lyžice na zmrzlinu a široký výber lopárikov a tácok na servírovanie pokrmov alebo pizze.

Všetok riad od značky Cheffy nájdete v našom internetovom obchode Gastromania SK, ktorý je oficiálnym partnerom tohto výrobcu v Slovenskej republike.