Žiadne gastronomické zariadenie sa nezaobíde bez kvalitného vybavenia. Bez ohľadu na to, aký typ kuchyne servírujeme, spotrebiče, ktoré používame by mali byť od uznávaných a osvedčených značiek. A práve poľská značka Caterina patrí k tým, ktoré vám odporúčame. Firma dbá počas výrobných procesov svojich produktov na najvyššie štandardy a kladie dôraz na detaily, ktoré sa potom premietajú do jednoduchého použitia.

Čítať viac >

Výsledné produkty sú nielen bezpečné, ale tiež spoľahlivé, čo je pre majiteľov gastronomických zariadení, teda koncových spotrebiteľov, veľmi dôležité. Rýchle tempo, snaha o presnosť a stres môže v kuchyni viesť k nebezpečným situáciám. Našťastie vďaka intuitívnym a jednoduchým grilom alebo palacinkovačom bude práca v kuchyni plynulá a objednané jedlo bude vydané veľmi rýchlo, ak už pôjde o grilovaný steak, mäkké hranolky, chrumkavé gofry alebo palacinky.

V našom obchode sa od firmy Caterina dajú zaobstarať: jednodrážkové grily, drážkované panini grily, palacinkovače, dvojité drážkované grily, bemary s kohútikom, fritézy alebo stolné vaflovače.

Všetko vybavenie tejto značky je ideálne do barov, foodtruckov, alebo tiež do reštaurácií, kaviarní alebo hotelov, a všade tam, kde sa rýchlo podávajú chutné jedlá. Aby všetky zariadenia vydržali čo najdlhšie, sú všetky produkty vyrobené z nerezovej ocele.

Každý majiteľ gastronomického zariadenia sa stará o to, aby všetky pokrmy boli ako esteticky, tak i chuťovo dokonalé - aby podávané pokrmy boli chutné a lákavé. Toho môžete dosiahnuť tiež vďaka ohrievačom od značky Caterina, ktoré sa veľmi ľahko čistia.

V našom internetovom obchode Gastromania SK predávame vybavenia od známych a uznávaných značiek v gastronomickom priemysle. Pokiaľ chcete uľahčiť prácu pri príprave pokrmov vo vašom zariadení, určite sa rozhodnete pre výrobky od značky Caterina.