Spoločnosť Brema Ice Makers vyrába výrobníky ľadu a to už od roku 1985. Starostlivosť a pozornosť k detailom a hľadania najlepšieho riešenia, ktoré uspokojí požiadavky i tých najnáročnejších klientov, čo je hlavným cieľom spoločnosti. Navrhuje a vyrába gastronomické stroje na vysokej úrovni. Pre zaistenie spoľahlivosti svojich výrobníkov ľadu používajú tie najlepšie materiály a najmodernejšiu technológiu. Kľúčom k úspechu je tiaž starostlivosť o zamestnancov, ktorý vytvárajú spoločnosť, ktorá sa prejavuje neustálym zdokonaľovaním znalostí a zručností týmu. Spoločnosť tiež vykonáva výskum pre lepšie porozumenie a uspokojenie tých najnáročnejších klientov, predovšetkým smer vývoja na trhu a to prispieva k vyrábaniu stále novších a lepších výrobníkov ľadu. Spoločnosť kladie dôraz hlavne na spokojnosť klientov s ich výrobkami. Preto organizujú workshopy a školenia, na ktorých poskytujú informácie ako najlepšie využiť možnosti svojich výrobkov, ale aby tiež zistili, aké majú klienti pripomienky a požiadavky.

Čítať viac >

Gastronomické vybavenie Brema Ice Makers

V katalógu Brema Ice Makers nájdete spoľahlivé, bezpečné a certifikované gastronomické vybavenie, ktoré je vhodné do reštaurácií, barov i kaviarní. Všetky výrobky sú vyrobené tak, aby šetrili nie len vodu, ale i energiu. Ich prednosťou je ľahké čistenia a údržba. Materiály a komponenty použité k výrobe kociek ľadu podliehajú podrobnej kontrole.

Vyrobníky ľadu Brema Ice Makers

Taliansky výrobca sa navyše stará o rozvoj a ochranu životného prostredia pomocou najmodernejších technologických riešení a nepretržitého sledovania dopadu výroby na životné prostredie. Obchod Gastromania SK je oficiálnym distribútorom spoločnosti Brama Ice Makers. Na našich internetových stránkach nájdete tiež výrobníky, ako na ľadové kocky, tak i na šupinkový ľad.