Bormioli Rocco je najväčším talianskym výrobcom stolného a skleneného riadu, ktorá bola založená v roku 1825. Vyznačuje sa designom, úctou k tradíciám, ale i modernými prvkami. Výrobky sa vyznačujú vysokou kvalitou, presnosťou prevedenia a funkčnosťou. Firma je jedna z najvýznamnejších sklární na svete. Dodáva svoje výrobky do viac než 100 zemí. Snaží sa stále rozvíjať, zlepšovať, upravovať materiál, používať i modernú technológiu a vyrábať tak stále nové originálne výrobky, aby uspokojili i tých najnáročnejších zákazníkov reštaurácií a kaviarní.

Čítať viac >

Sklo pre hotely a reštaurácie Bormioli Rocco

Špeciálne vyvinuté chemické zloženie skla dáva charakteristický odtieň bielej. Spĺňa požiadavky týkajúce sa hygieny v gastronomických zariadeniach. Výrobky môžete umývať v umývačke riadu. Materiál používaný k výrobe je mimoriadne odolný a funkčný, preto výrobky firmy Bormioli Rocco vydrží roky. Tvrdené sklo, ktoré sa používa pri výrobe skleneného riadu má tú vlastnosť, že sa zahreje na dostatočne vysokú teplotu a potom sa rýchlo schladí. Vďaka tomu je odolnejšie a to ako z hľadiska mechanického poškodenia, tak i vysokých teplôt bez toho že by stratili požadovaný vzhľad či farbu. Môžete ich používať i v mikrovlnnej rúre. Čo je dôležité u týchto výrobkov, počas rozbitia sa výrobok roztriešti na malé , ale nie ostré črepiny, takže riziko zranenia je relatívne malé.

Sortiment značky Bormioli Rocco

V našej ponuke na internetových stránkach Gastromania SK nájdete poháre na pivo, poháre na zmrzlinu, tanieriky na zákusky, poháre na šampanské, karafy na víno, misy, misky na šaláty, taniere, podšálky, džbány, poháre a podobne.