Riady Bauscher sa vyrábaj v Nemecku v jednej z najmodernejších tovární porcelánu na svete. Zákazníci, ktorí sa rozhodnú pre firmu Bauscher zvolí prémiový, cenený a žiadaný porcelánový riad. Výrobky tejto svetovo známej nemeckej firmy sú spoľahlivé, funkčné a odolné proti poškodeniu. Vďaka týmto vlastnostiam sa stalo najpoužívateľnejším profesionálnym riadom na svete. Všetky kolekcie dostupné od firmy Baucher sú vyrobené z najkvalitnejšieho porcelánu vypaľovaného pri teplote nad 1400 stupňov celsia, čo poskytuje pevný a vysoko odolný povrch proti poškrabaniu a rozbitiu. Firma Baucher poskytuje na všetok porcelán záruku 5 rokov.

Čítať viac >

Riady Bauscher

Väčšina porcelánu, ktorý táto firma ponúka je vhodná k umývaniu v umývačke riadu, ale i k ohrevu v mikrovlnných rúrach. Firma Baucher stále obnovuje a vyrába vysoko funkčný riad a neustále rozširuje svoju ponuku o nový sortiment. Ide o moderný porcelán. Jednoduchosť, minimalizmus, geometrické tvary, jemné línie sú univerzálne a nadčasové.

Porcelán Bauscher Weiden

Riady z porcelánu dostupné v našom internetovom obchode Gastromania SK je ideálne k servírovaniu pokrmov v reštauráciách, hoteloch, kaviarňach či baroch. Kolekcia Purity je určená pre stravovacie zariadenia, ale svoje uplatnenie nájde i v hoteloch a reštauráciách. V ponuke nájdete: etažéry, taniere do etažérov, soľničky a koreničky, šálky a podšálky v rôznych veľkostiach, hlboké taniere, plytké taniere, polievkové misy, misky, čajové a kávové džbániky, mliekovky. Kolekcia Compliments je vhodná ku stolovaniu. Kvetinové vzory, štvorce alebo špirálové tvary vytvoria z pokrmov lahodný pôžitok nie len pre chuťové bunky, ale tiež pre oči stravníkov. Kolekcia Emotion je známa vďaka použitiu rôznych tvarov. Štvorcové a obdĺžnikové tvary oslovia každého, kto má rád nekonvenčný štýl. Prezrite si ponuku od firmy Baucher a vyberte si podľa svojho vkusu.