BAREQ je spoločnosť, ktorá sa špecializuje na barmanské vybavenie. V bohatej ponuke na našich internetových stránkach Gastromania SK, nájdete originálne a praktické barové vybavenie, ktoré zlepší prácu za barom a uľahčí jeho používanie.

Čítať viac >

Barmanské vybavenie BarEq

Sortiment zahrňuje okrem iného : barmanské odmerky, barmanské lyžice, sady na latte art, nalievatko na alkohol, dekorácie na nápoje a zákusky, barmanské zásobníky, coolery na alkohol, vešiaky na poháre, drvítko na ovocie, barmanské sety, lisy na citrusové plody. Výber profesionálneho vybavenia spoločnosti BAREQ Vám zaistí, že každý nápoj alebo kokteil bude vypadať veľmi impozantne a príprava bude trvať doslova malú chvíľu.

Barmanské zariadenia BarEq

Spoločnosť je odborníkom v oblasti barového zariadenia. Poznávaním stále nových príchutí, kombinácií a techník je spoločnosť organizátorom a partnerom usporiadania rôznych súťaží, školení, akcií a workschopov, ktoré sú určené ako profesionálom, tak začínajúcim barmanom, ktorí sa chcú naučiť a spoznať tajomstvá barmanského umenia. Spoločnosť kladie veľký dôraz na vysokú kvalitu použitého materiálu k výrobe barmanského náčinia, jeho starostlivé spracovanie a funkčné vlastnosti. Sú nenahraditeľné pri práci za barom, ale vodné i na prípravu nápojov a kokteilov v pohodlí Vášho domova.