Banketné stojany – dôležité vybavenie pre každú mimoriadnu oslavu

Internetový obchod Gastromania.sk ponúka profesionálne banketové stojany, ktoré sú vyrábané z robustných materiálov a za použitia moderných technológií. Od samého začiatku spolupracujeme výhradne s výrobcami, ktorí sú svetovo uznávaní a ponúkajú najvyššiu kvalitu spracovania. Patria medzi ne Bartscher, Stalgast, HENDI, APS, ALCHEMY, ABERT, BDK, Contacto, Rosseto, Martellato alebo Zieher. Náš obchod tvoríme s veľkou vášňou a spokojnosť zákazníkov je pre nás prioritou. Komplexné vybavenie gastronomického zariadenia je zásadné, pretože so správnym príslušenstvom a vybavením bude práca v reštaurácii, jedálni alebo inom zariadení príjemnejšia, rýchlejšia a efektívnejšia. Na Gastromania.sk nájdete inovatívne produkty, ako sú banketové stojany, ktoré vynikajú svojou kvalitou!

Čítať viac >

Aké banketné stojany a príslušenstvo sú k dispozícii na Gastromania.sk?

V tejto kategórii výrobkov nájdete veľmi širokú ponuku stojanov, banketových stojanov a bufetových stojanov. Každý z nich sa vyznačuje robustnou konštrukciou a vysokou kvalitou materiálov použitých pri výrobe. Okrem iného ponúkame: drevené bufetové stojany, banketové stojany, plastové bufetové stojany, stojanové schody, chrómové bufetové stojany, lyžice na finger food, nerezové bufetové stojany, špízové kolíky, sklenené bufetové stojany a lakované bufetové stojany. Položky sú k dispozícii v mnohých farbách a tvaroch, takže si každý určite nájde niečo pre seba.

Profesionálne banketoví stojany pre catering

Vysoko kvalitné banketové stojany sú nevyhnutnou súčasťou vybavenia pre rôzne akcie a bankety. V obchode Gastromania.sk ich nájdete v rôznych veľkostiach – ich maximálna dĺžka je 88 cm, šírka 100 cm, výška 78,5 cm a priemer 85 cm. Jednotlivé modely sa líšia aj počtom úrovní – najvyššie banketové stojany ich môžu mať až 7! Tieto produkty sú iba malou časťou toho, čo vám môžeme ponúknuť. Pozývame vás na prehliadku celého nášho sortimentu a prajeme vám príjemné nakupovanie!