Novinka Akcia

Viacúčelové kliešte, perforovaná oceľ 22,5 cm | APS, 75825

75825


 • 15,70 € s DPH 13,08 € bez DPH 14,13 € s DPH 11,77 € bez DPH

  Najnižšia cena za 30 dní pred zľavou:

  14,13 € s DPH
 • product.add_to_repository

  Do úschovne

  Zásielka do 21 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky (pracovné dni) od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

dĺžka 225 mm
šírka/hĺbka 70 mm
výška 50 mm
materiál: nerezová oceľ

Viacúčelové kliešte, perforovaná oceľ 22,5 cm | APS, 75825 - Popis produktu

Univerzálne perforované kliešte z nerezovej ocele so stareným efektom. Možno ich použiť pri podávaní rôznych druhov syrov alebo údenín. Možno ich umývať v umývačke riadu.

Viacúčelové kliešte, perforovaná oceľ 22,5 cm | APS, 75825 - Recenzie zákazníkov

Viacúčelové kliešte, perforovaná oceľ 22,5 cm | APS, 75825 - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

  Viacúčelové kliešte, perforovaná oceľ 22,5 cm | APS, 75825 - product.attachment

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.

Súhlasím