Profesionálne kuchynské zariadenie RM GASTRO

RM Gastro je európska spoločnosť, ktorá pôsobí na trhu od roku 1994. Svojim zákazníkom ponúka inovatívne a zaujímavé riešenia pre reštaurácie, bary, jedálne, hotelové kuchyne, pizzerie, kaviarne, cukrárne a ďalšie gastronomické zariadenia. RM Gastro kladie veľký význam vývoja produktov, ktoré sú pravidelne modernizované a vylepšované. Spoločnosť sama opakuje, že vedomosti a zručnosti zamestnancov, ktoré sú neustále rozvíjané, tiež prispeli k veľkému úspechu. RM Gastro investuje do svojho vlastného vývoja a udržiavanie dobrých vzťahov s obchodnými partnermi, dodávateľmi a zákazníkmi, čo je nesmierne dôležitým pilierom spoločnosti. Takéto riešenia vám umožňujú vytvárať jedinečné produkty, ktoré sú vyrábané presne s dôrazom na detail a z tých najlepších dostupných materiálov. Spoločnosť kladie veľký význam technologickému rozvoju ponúkaného kuchynského zariadenia, ktoré sa neustále zlepšuje. Zariadenia sú prevažne určené profesionálom, ktorí ich používajú v komerčnom meradle, ale nájdu využitie aj v domácej kuchyni.

Čítať viac >

Vákuové baličky RM Gastro

Ponuka spoločnosti RM GASTRO zahŕňa tiež vysoko kvalitné vákuové baličky, ktoré sú mimoriadne inovatívnym riešením v gastronómii. Nielenže bráni plytvaniu potravinami, ale aj eliminujú vznik ďalších nákladov. Vákuové baličky sú k dispozícii v mnohých rôznych variantoch, takže každý zákazník si vyberie to správne riešenie pre svoje gastronomické zariadenia. Baličky sú vyrobené z najkvalitnejšej nerezovej ocele, ktorá je odolná voči mechanickému poškodeniu, korózii a ďalším vonkajším faktorom. Najväčšou výhodou baličiek je to, že balené výrobky môžu byť použité neskôr, pretože sa predlžuje ich trvanlivosť. Týmto spôsobom môžete baliť mäso, mliečne výrobky, ryby, klobásy a tiež ovocie a zeleninu. Každá balička je vybavená špeciálnou funkciou, ktorá umožňuje manuálne nastaviť dobu vákuovania a zvárania.

Kuchynské vybavenie RM GASTRO

RM GASTRO zahŕňa veľa produktov, ktoré sú nevyhnutné v kuchyni pri každodennom varení a príprave jedál pre zákazníkov gastronomického zariadenia. Patria k nim: profesionálne nože, krájače, digestory, udiarne, konzoly do pece, šokové schladzovače, transportné vozíky do pece a mnoho ďalších produktov. Každý je vyrobený z tých najkvalitnejších materiálov, ktoré zaisťujú ich odolnosť proti poškodeniu a dlhú životnosť. Použitie vysoko kvalitných materiálov umožňuje každodennú a dlhodobú prevádzku týchto produktov. Pozrú a zoznámte sa s radom produktov RM GASTRO. Ktoré nájdete v našom obchode Gastromania.sk. Zaručujeme vám, že sa jedná o produkty najvyššej kvality, ktoré spĺňajú očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov.