Výrobca chladiacich zariadení a nerezového nábytku – Rilling

Rilling je poľská značka, ktorá patrí do spoločnosti krosno-Metal Sp. z o.o., zaoberajúca sa výrobou inovatívnych gastronomických zariadení, ktoré sa používajú v profesionálnych gastronomických podnikoch. Spoločnosť je známa nielen v Poľsku, ale aj vo svete. Na výrobu zariadenia sa používajú materiály najvyššej kvality a samotný proces sa vykonáva pomocou najnovších technológií a riešení – v každej fáze. Rilling je značka, ktorá ponúka špičkové mraziarenské skrinky, mraziace skrinky, mraziace a chladiace stoly KT, chladiče odpadu, šalátové bary BR 95 a chladiace stoly, chladiace barové stoly, nábytok z nehrdzavejúcej ocele AISI 304, ako aj šokové chladiče/mrazničky. Všetky tieto zariadenia umožňujú profesionálne vybavenie akéhokoľvek gastronomického podniku, sú vyrobené s dôrazom na najmenšie detaily, funkčné a praktické, a preto ich neustálu popularitu.

Čítať viac >

Profesionálne chladiace zariadenia Rilling

Chladiace skrine RILLING sú úplne vyrobené z trvanlivej a trvanlivej nerezovej ocele, čo zlepšuje ich funkčnosť a predlžuje životnosť akéhokoľvek zariadenia. Zariadenia sú vybavené inteligentnou chladiacou cirkuláciou, ktorá umožňuje rovnomerné nastavenie teploty v zariadení. Teplotný rozsah je extrémne široký a z možností regulácie, a to všetko vďaka elektronickému ovládaču. Chladiace stoly Rilling majú funkciu automatického rozmrazovania a odparovania kondenzátu, ktorý prechádza horúcim plynom. Takéto riešenie výrazne zvyšuje účinnosť chladiaceho systému. A navyše, izolácia chladiacej základne bola vykonaná pomocou penovej vysokotlakovej metódy, ktorá účinne znižuje spotrebu elektrickej energie a tiež zaručuje najvyššiu úroveň izolácie. Chladiace zariadenia sú odolné, odolné a spoľahlivé, takže si môžete byť istí, že vám budú slúžiť mnoho rokov.

Nerezový nábytok Rilling

Nábytok z nerezovej ocele Rilling je jedinečný výrobok, ktorý dokonale zapadajá do akéhokoľvek gastronomického zariadenia. Je vyrobený nielen z najkvalitnejšej nerezovej ocele, ale vďaka presnej konštrukcii je prispôsobený aj každodennej práci. Rilling nerezový nábytok zahŕňa: stoly, skrine, dosky , zásuvky, čistiace drezy, komorné drezy, kúpele, prechádzkové skrine, čašníkove vagóny, nástenné police BK, regály, umývadlá alebo nástenné skrine. Všetky tieto kusy nábytku sú nielen trvanlivé a veľmi silné, ale aj odolné voči škodlivým účinkom vonkajších faktorov a mechanickému poškodeniu. Je veľmi ľahké ich udržiavať čisté, čo výrazne zlepšuje každodennú prácu v kuchyni.

Srdečne vás pozývame, aby ste sa oboznámili s našou ponukou, ktorá zahŕňa inovatívne produkty Rilling. Ak máte akékoľvek otázky alebo obavy – obráťte sa aj priamo na náš tím!