Novinka

Podšálka na espresso, Ø 11,5 cm | FINE DINE, Kolory Ziemi Iris

778289


  • 1,82 € s DPH 1,51 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 5 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

priemer 115 mm
materiál: porcelán
Časť sady: podšálka
farba: modrá
počet v sade 6 ks
cena za: kus

Podšálka na espresso, Ø 11,5 cm | FINE DINE, Kolory Ziemi Iris - Popis produktu

Okrúhla, ručne zdobená podšálka Iris zo série Colors of the Earth, v modrej farbe, o priemere 11,5 cm, má hladký povrch. Katalógové číslo 778289. Design Okrúhla, ručne zdobená podšálktejto série bol inšpirovaný prírodou a jej premenami v priebehu roka. Podšálka bola vyrobená z porcelánu typu Vitrified, ktorý je charakteristický jedinečnou odolnosťou glazúry a široká škála farieb podkresľuje unikátny vzhľad servírovaných pokrmov. Porcelánový riad zo série Colors of Earth nájde svoje uplatnenie vo všetkých a’la carte reštauráciách, cukrárňach, kaviarňach aj v bežných domácnostiach. Vďaka špeciálnemu zdobeniu je každá podšálka originálna. Má 5-ročnú záruku proti poškriabaniu (rovné povrchy). Teplota vypaľovania: 1050 °C a 1400 °C. Odolnosť voči teplote: 180 °C. Predáva sa v balení po 6 kusov. Uvedená cena je za 1 kus. kusoPodšálka je stohovateľná. Možno ju umývať v umývačke riadu a používať v mikrovlnnej rúre. Je určená k šálke s katalógovým číslem 778272.

Podšálka na espresso, Ø 11,5 cm | FINE DINE, Kolory Ziemi Iris - Recenzie zákazníkov

Podšálka na espresso, Ø 11,5 cm | FINE DINE, Kolory Ziemi Iris - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Podšálka na espresso, Ø 11,5 cm | FINE DINE, Kolory Ziemi Iris - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Vhodné pre Podšálka na espresso, Ø 11,5 cm | FINE DINE, Kolory Ziemi Iris

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.