Novinka

Kónická miska z kameniny, Ø 22,5 cm | FINE DINE, Silk

774724


  • 15,30 € s DPH 12,75 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 14 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

priemer 225 mm
materiál: kamienina
Časť sady: miska
počet v sade 2 ks
cena za: kus

Kónická miska z kameniny, Ø 22,5 cm | FINE DINE, Silk - Popis produktu

Okrúhla, ručne zdobená, kónická miska zo série Silk – Colors of the Earth, v bielo-šedej farbe, s priemerom 22,5 cm, má katalógové číslo 774724. Táto séria bola inšpirovaná prírodou a jej farbami, ktoré sa v priebehu ročných období mení. Miska je vyrobená z kameninových kompozitu a jej povrch je kombináciou skleneného a matného vzhľadu. Je vhodná do moderných reštaurácií a la carte, do cukrární a kaviarní a tiež do domácností. Vďaka originálnemu zdobenie je každá miska originálna. Predáva sa v balení po 2 kusov. Uvedená cena je za 1 kus. Miska je stohovateľná. Neodporúčame používať v mikrovlnnej rúre.

Kónická miska z kameniny, Ø 22,5 cm | FINE DINE, Silk - Recenzie zákazníkov

Kónická miska z kameniny, Ø 22,5 cm | FINE DINE, Silk - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Kónická miska z kameniny, Ø 22,5 cm | FINE DINE, Silk - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Vhodné pre Kónická miska z kameniny, Ø 22,5 cm | FINE DINE, Silk

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.