Plytký tanier z bieleho porcelánu, dekoratívny okraj 24 cm | DEGRENNE, Collection L Fragment

293555


  • 12,02 € s DPH 9,93 € bez DPH 10,82 € s DPH 8,94 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 10 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

priemer 240 mm
materiál: porcelán
Časť sady: tanier
farba: biela
záruka na odlúpnutie: Nie
počet v sade 6 ks
cena za: kus

Plytký tanier z bieleho porcelánu, dekoratívny okraj 24 cm | DEGRENNE, Collection L Fragment - Popis produktu

Plytký tanier s priemerom 24 cm vyrába francúzska firma Degrenne v kolekcii Collection L Fragment. Tento riad špičkovej kvality je vyrobený z vysoko kvalitného tradičného porcelánu Limoges, ktorý sa vyrába v Európe už od roku 1768. Jeho nezvyčajne biela farba a polopriesvitnosť skvelo zdôrazní kúzlo servírovaných jedál. Plytký porcelánový tanier Degrenne 293555 má na okraji vtlačenú štruktúru a je určený pre tie najlepšie viac hvězdičkové reštaurácie či hotely. Honosné bankety či cateringové oslavy budú skvelou príležitosťou servírovať či prezentovať najexkluzívnejšie jedlá a chody. Veľký tanier plytký, porcelán Limoges 240 mm s dekoratívnym okrajom distribuuje firma Dajar, pre ktorú sme oficiálnym partnerom a zástupcom. Výrobok sa predáva v balení po 6 ks. Uvedená cena je za 1 kus.

Plytký tanier z bieleho porcelánu, dekoratívny okraj 24 cm | DEGRENNE, Collection L Fragment - Recenzie zákazníkov

Plytký tanier z bieleho porcelánu, dekoratívny okraj 24 cm | DEGRENNE, Collection L Fragment - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Plytký tanier z bieleho porcelánu, dekoratívny okraj 24 cm | DEGRENNE, Collection L Fragment - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Vhodné pre Plytký tanier z bieleho porcelánu, dekoratívny okraj 24 cm | DEGRENNE, Collection L Fragment

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.