Inovatívne cukrárske príslušenstvo Pavoni Italia

Pavone Italia je spoločnosť, ktorá bola založená v roku 1980 a pôvodne sa zaoberala len výrobou plastových obalov, ktoré potom predávala do pekární. V priebehu rokov začala vyvíjať a vyrábať inovatívne cukrárske príslušenstvo, ktoré je v súčasnej dobe jedným z najpopulárnejších na celom svete. Pavone spolupracuje s profesionálmi, a preto ich výrobky sú tak unikátne a jedinečné. Každý aj ten najmenší detail je starostlivo premyslený, aby ich výrobky vo finále boli spoľahlivé a odolné. Spoločnosť neustále vykonáva dôkladný výskum a analýzu zameranú na vývoj, pretože chcú mať stále modernejšie a inovatívnejšie výrobky. Spoločnosť Pavone sa špecializuje na výrobu cukrárskeho príslušenstvo ako pre profesionálne gastronomické zariadenia, ako sú cukrárne, kaviarne, reštaurácie, tak i domácnosti. V našom obchode Gastromania.sk nájdete široký výber výrobkov spoločnosti Pavoni, ktoré potešia každého cukrára!

Čítať viac >

Formy na dezerty Pavoni Italia

Jedným z najpopulárnejším a najznámejším výrobkom tejto značky sú dezertné formy, ktoré umožňujú profesionálnu prípravu praliniek a čokolád, ktoré určite zaujme všetkých zákazníkov vkusom, ale aj vizuálnym efektom. Spoločnosť Pavone je známa svojimi neobvyklými riešeniami, ktoré možno ľahko vidieť na ich výrobkoch. Sú to jedinečné formy a sú k dispozícii v mnohých rôznych tvaroch. Široká ponuka výrobkov vám umožní pripraviť naozaj výnimočné pochúťky, ktoré budú jedinečné svojho druhu. Spoločnosť Pavone Italia v súčasnosti ponúka približne 6 000 výrobkov určených pre potravinársku výrobu – cukrárskych profesionálov a individuálnych zákazníkov. Spoločnosť sa zameriava na inovatívne riešenia, ale aj na vysokú kvalitu ponúkaných foriem. Všetky výrobky sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov, ktoré sú veľmi odolné a trvanlivé – dokonca aj pri každodennom intenzívnom používaní. Okrem toho spoločnosť ponúka vianočné formy v zaujímavých tvaroch, ktoré sú ideálne na Vianoce.

Transférové ​​formy Pavoni Italia

Súčasťou ponuky spoločnosti sú tiež transferový formy čiže vytvarované formy na čokoládu, ktoré sú určené ako pre zákazníkov z radov profesionálnych, tak i amatérskych cukrárov. Formy sú vyrobené z vysoko kvalitného plastu, ktoré umožňujú vyrobenie dekorovaných čokoládových výrobkov, ktoré môžu byť aj zafarbené potravinárskymi farbami. Jedná sa o inovatívnu technológiu, ktorá výrazne zefektívňuje výrobu čokolády. Sortiment zahŕňa transferové formy v mnohých rôznych tvaroch a veľkostiach, vďaka ktorým si aj ten najnáročnejší zákazník určite vyberie. Pozrú preto ponuku v našom obchode Gastromania.sk. Inovatívne výrobky, jedinečný dizajn, cukrárske príslušenstvo, ktoré spoločnosť Pavoni Italia ponúka, poteší určite každého cukrára. Odporúčame vám, aby ste si vybrali tie najlepšie produkty!