Novinka Akcia

Čierny melamínový tanier 53 x 32,5 cm | APS, Nero

85067


 • 45,24 € s DPH 37,70 € bez DPH 40,72 € s DPH 33,93 € bez DPH

  Najnižšia cena za 30 dní pred zľavou:

  40,72 € s DPH
 • product.add_to_repository

  Do úschovne

  Zásielka do 21 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky (pracovné dni) od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

rozmer GN: GN 1/1 (530x325 mm)
dĺžka 530 mm
šírka/hĺbka 325 mm
výška 25 mm
materiál: melamín
farba: čierna
tvar: obdĺžnikový

Čierny melamínový tanier 53 x 32,5 cm | APS, Nero - Popis produktu

Melamínový tanier od spoločnosti APS, kód 85067, patrí do radu Nero, vyrobené zo spoľahlivého a elegantného melamínu, ktorý je vďaka svojej štruktúre často prirovnávaný k porcelánu. Výrobok, ktorý harmonicky zapadá do výzdoby a vybavenia každej reštaurácie, hotela, banketovej haly alebo bufetu a slúži na servírovanie a vystavovanie šalátov, studených tanierov, ovocia a ďalších potravín.Taniere sú stohovateľné a je možné ich umývať v umývačke.

Čierny melamínový tanier 53 x 32,5 cm | APS, Nero - Recenzie zákazníkov

Čierny melamínový tanier 53 x 32,5 cm | APS, Nero - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

  Čierny melamínový tanier 53 x 32,5 cm | APS, Nero - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Vhodné pre Čierny melamínový tanier 53 x 32,5 cm | APS, Nero

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.

Súhlasím