Novinka Akcia

Lyžica na zmrzlinu 20 cm, zelená - 10SGC05 | MARTELLATO, Carapina

10SGC05


  • 5,81 € s DPH 4,80 € bez DPH 4,65 € s DPH 3,84 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 48 hodín Uvedený termín realizácie je maximálny čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia objednávky naším pracovníkom a v prípadě platby bankovým prevodom od dátumu zaúčtovania platby. Ide o orientačný termín dodania preto tovar môžete obdržeť ešte skôr a v prípade akýchkoľvek problémov s dodaním budete samozrejme bez meškania informovaný naším pracovníkom. Množství na skladě: 20 ks nebo více

Informace

dĺžka 200 mm
materiál: nerezová oceľ, plast
farba: nerez (inox), zelená
cena za: sadu
trieda nerezovej ocele: 18/0
povrch: saténový
náter: žiadny

Popis a informácie

Lyžica na zmrzlinu 10SGC05 od talianskej firmy Martellato je ideálna alternatíva klasických porcovačov zmrzliny. Kvalitná nerezová oceľ, z ktorej bola lyžica vyrobená, zaručí dlhodobé používanie. Prelomový návrh rukoväti, ergonomický tvar a geniálny design je základ k úspechu. Lyžica na zmrzlinu 10SGC05 je 20 cm dlhá – z toho 10 cm dlhá, zelená rukoväť. Odporúčame pre zmrzlinárne, cukrárne a iné gastronomické prevádzky.

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Vhodné pre

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.