ASBER – profesionálne gastronomické vybavenie

ASBER patrí do medzinárodnej obchodnej skupiny ONNERA Group, ktorá ponúka svojim zákazníkom inovatívne gastronomické zariadenia, ktoré sú ideálne nielen v gastronomickom priemysle, ale aj v oblasti chladenia a práce. Skupina zamestnáva viac ako 80 000 ľudí po celom svete a má 15 univerzitných kampusov, ako aj výskumné a vývojové kampusy. Gastronomické vybavenie ASBER je známe a populárne po celom svete a je vysoko cenené profesionálmi. Spoločnosť sa zaoberá výrobou inovatívnych umývačiek riadu (pre sklo, riad, umývačky riadu a ďalšie), chladiacich a mraziacich skriniek a vykurovacích zariadení.

Čítať viac >

Chladiaca skrinka Asber

Asber chladiace skrine sú zariadenia vyrobené z najkvalitnejšej nerezovej ocele. Je to materiál veľmi často používaný v gastronómii, a to všetko vďaka svojim mimoriadnym vlastnostiam. Nerezová oceľ sa veľmi ľahko udržiava čistá, čo vám umožňuje zvýšiť efektivitu každodennej práce. Okrem toho je odolný aj voči mechanickému poškodeniu, ako aj škodlivým účinkom vonkajších faktorov, ako je vody, vysokých a nízkych teplôt. Asber chladiace skrinky sú dokonale spracované, sú tiež charakterizované trvanlivou a pevnou konštrukciou, ktorá zaisťuje, že každé zariadenie je veľmi funkčné. Ich chladiace skrinky majú funkciu automatického odparovania kondenzátu, vďaka čomu sa čas rozmrazovania skráti na polovicu a prístroj automaticky spotrebuje menej energie.

Umývačka riadu na sklo Asber

Zaujímavým riešením, ktoré nám ASBER ponúka, sú aj umývačky riadu na sklo. Tieto zariadenia, ako aj chladiace skrine, sú tiež vyrobené z najkvalitnejšej nerezovej ocele. Umývačky na sklo ASBER ponúkajú používateľom celý rad funkcií, ktoré umožňujú dôkladné a bezpečné čistenie skla. Väčšina modelov je vybavená špeciálnymi príborovými nádobami a doskami, ktoré uľahčia organizáciu umývačky riadu.

Ak máte záujem o nákup profesionálneho gastronomického vybavenia od spoločnosti AMBER, srdečne vás pozývame, aby ste sa oboznámili so sortimentom nášho internetového obchodu Gastromania.sk.