Výrobník klobúčikového ľadu 26kg/24h | NORDLINE, IM 26

IM26


  • 957,60 € s DPH 798,00 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 7 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky (pracovné dni) od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

príkon 0.21 kW
napätie: 230 V
materiál: nerezová oceľ
zásobník: Áno
objem zásobníka 6 kg
typ chladenia: vzduchom
dĺžka 540 mm
šírka/hĺbka 395 mm
výška 675 mm

Výrobník klobúčikového ľadu 26kg/24h | NORDLINE, IM 26 - Popis produktu

Výrobník klobúčikového ľadu 26kg/24h. Opláštenie INOX, čeridlový systém. Hlavný vypínač a kontrolka chodu. Chladenie vzduchom. Klapka k odberu ľadu, lopatka na ľad. Chladivo: R 134a. Kapacita zásobníku 6 kg. Inštalácia: pitná voda (teplota medzi +5 až +40°C). Nie je nutná inštalácia zmäkčovača. Tlak vody 1 až 5 barov. Odpad vody minimálne 50 mm pod výpustom výrobníku do vzdialenosti 1 m, v inom prípade je nutné inštalovať výrobník na podstavec.

Výrobník klobúčikového ľadu 26kg/24h | NORDLINE, IM 26 - Recenzie zákazníkov

Výrobník klobúčikového ľadu 26kg/24h | NORDLINE, IM 26 - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Výrobník klobúčikového ľadu 26kg/24h | NORDLINE, IM 26 - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.

Súhlasím