Akcia

Výrobník klobúčikového ľadu 26kg/24h | NORDLINE, IM 26

IM-26


  • 647,70 € s DPH 535,29 € bez DPH 582,93 € s DPH 481,76 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 7 dní. Uvedený termín realizácie je maximálny čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia objednávky naším pracovníkom a v prípadě platby bankovým prevodom od dátumu zaúčtovania platby. Ide o orientačný termín dodania preto tovar môžete obdržeť ešte skôr a v prípade akýchkoľvek problémov s dodaním budete samozrejme bez meškania informovaný naším pracovníkom.

Informace

príkon 0.21 kW
napätie: 230 V
materiál: nerezová oceľ
zásobník: Áno
objem zásobníka 6 kg
typ chladenia: vzduchom
dĺžka 540 mm
Šírka 395 mm
výška 675 mm

Výrobník klobúčikového ľadu 26kg/24h | NORDLINE, IM 26 - Popis produktu

Výrobník klobúčikového ľadu 26kg/24h. Opláštenie INOX, čeridlový systém. Hlavný vypínač a kontrolka chodu. Chladenie vzduchom. Klapka k odberu ľadu, lopatka na ľad. Chladivo: R 134a. Kapacita zásobníku 6 kg. Inštalácia: pitná voda (teplota medzi +5 až +40°C). Nie je nutná inštalácia zmäkčovača. Tlak vody 1 až 5 barov. Odpad vody minimálne 50 mm pod výpustom výrobníku do vzdialenosti 1 m, v inom prípade je nutné inštalovať výrobník na podstavec.

Výrobník klobúčikového ľadu 26kg/24h | NORDLINE, IM 26 - Recenzie zákazníkov

Výrobník klobúčikového ľadu 26kg/24h | NORDLINE, IM 26 - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Výrobník klobúčikového ľadu 26kg/24h | NORDLINE, IM 26 - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.