Silikónové veko na nádobu - 29,5 mm | SILIKOMART, UFO29

72.290.86.0062


  • 10,48 € s DPH 8,66 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 21 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

priemer 295 mm
farba: priehľadná
tvar: okrúhly

Silikónové veko na nádobu - 29,5 mm | SILIKOMART, UFO29 - Popis produktu

Silikónové veko na nádobu UFO29 od inovatívnej talianskej firmy Silikomart sa vyznačuje svojím ergonomickým tvarom a dômyselným riešením. Hodí sa na nádobu o priemere 29,5 cm cm a zaistí tak sviežosť suroviny a zachovanie teploty. Silikónová pokrievka 72.290.86.0062 je transparentná, je vybavená špeciálnym úchytom pre pohodlnú manipuláciu s vekom, je veľmi pružná a tiež sa hodí do umývačky riadu. Tento inovatívny produkt odporúčame profesionálnym i jednotlivým klientom.

Silikónové veko na nádobu - 29,5 mm | SILIKOMART, UFO29 - Recenzie zákazníkov

Silikónové veko na nádobu - 29,5 mm | SILIKOMART, UFO29 - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Silikónové veko na nádobu - 29,5 mm | SILIKOMART, UFO29 - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.