Novinka Akcia

Viacúčelové oceľové kliešte 25,5 cm | APS, 75824

75824


  • 14,11 € s DPH 11,76 € bez DPH 12,70 € s DPH 10,58 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 21 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky (pracovné dni) od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

dĺžka 225 mm
šírka/hĺbka 70 mm
výška 50 mm
materiál: nerezová oceľ

Viacúčelové oceľové kliešte 25,5 cm | APS, 75824 - Popis produktu

Univerzálne kliešte z nerezovej ocele so stareným efektom. Možno ich použiť pri podávaní rôznych druhov syrov alebo údenín. Možno ich umývať v umývačke riadu.

Viacúčelové oceľové kliešte 25,5 cm | APS, 75824 - Recenzie zákazníkov

Viacúčelové oceľové kliešte 25,5 cm | APS, 75824 - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Viacúčelové oceľové kliešte 25,5 cm | APS, 75824 - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.

Súhlasím