Novinka Akcia

Oceľové kliešte na predjedlá 20 cm | APS, Banquet

75822


 • 12,82 € s DPH 10,68 € bez DPH 11,54 € s DPH 9,61 € bez DPH

  Najnižšia cena za 30 dní pred zľavou:

  11,54 € s DPH
 • product.add_to_repository

  Do úschovne

  Zásielka do 21 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky (pracovné dni) od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

dĺžka 200 mm
šírka/hĺbka 45 mm
výška 35 mm
materiál: nerezová oceľ
farba: nerez (inox)
trieda nerezovej ocele: 18/10

Oceľové kliešte na predjedlá 20 cm | APS, Banquet - Popis produktu

Kliešte na predjedlá z nerezovej ocele 18/10 (matná rukoväť, leštené kliešte). Možno ich použiť v cateringu, šalátových baroch, bufetoch aj v domácnosti. Možno ich umývať v umývačkách.

Oceľové kliešte na predjedlá 20 cm | APS, Banquet - Recenzie zákazníkov

Oceľové kliešte na predjedlá 20 cm | APS, Banquet - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

  Oceľové kliešte na predjedlá 20 cm | APS, Banquet - product.attachment

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.

Súhlasím