Novinka

Box termoizolačný na zmrzlinu s objemom 750 ml, 25 kusov | ALCAS, Yeti L

310/3-25


  • 15,35 € s DPH 12,68 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 48 hodín Uvedený termín realizácie je maximálny čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia objednávky naším pracovníkom a v prípadě platby bankovým prevodom od dátumu zaúčtovania platby. Ide o orientačný termín dodania preto tovar môžete obdržeť ešte skôr a v prípade akýchkoľvek problémov s dodaním budete samozrejme bez meškania informovaný naším pracovníkom. Množství na skladě: 20 ks nebo více

Informace

dĺžka 208 mm
Šírka 123 mm
výška 77 mm
objem 0.75 l
materiál: plast
počet v sade 25 ks
cena za: sadu

Box termoizolačný na zmrzlinu s objemom 750 ml, 25 kusov | ALCAS, Yeti L - Popis produktu

Box termoizolačný na zmrzlinu s objemom 750 ml od firmy Alcas je vhodný do gastronomických zariadení špecializujúcich sa na výrobu a predaj zmrzliny. Box je vhodný na uchovávanie a prenášanie zmrzliny, a ďalších schladených pokrmov. Box s vekom Yeti L je vyrobený z polystyrénu a to vo dvoch vrstvách, vďaka ktorým možno uchovať požadovanú teplotu po dobu až 12 hodín. Uvedená cena je za balenie obsahujúce 25 kusov.

Box termoizolačný na zmrzlinu s objemom 750 ml, 25 kusov | ALCAS, Yeti L - Recenzie zákazníkov

Box termoizolačný na zmrzlinu s objemom 750 ml, 25 kusov | ALCAS, Yeti L - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Box termoizolačný na zmrzlinu s objemom 750 ml, 25 kusov | ALCAS, Yeti L - product.attachment

Vhodné pre Box termoizolačný na zmrzlinu s objemom 750 ml, 25 kusov | ALCAS, Yeti L

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.