Novinka

Box termoizolačný na zmrzlinu s objemom 350 ml YetiGel XS, 40 kusov | ALCAS, 315/1

315002010-40


  • 16,34 € s DPH 13,62 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 48 hodín Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom. Množství na skladě: 1 ks nebo více

Informace

dĺžka 193 mm
Šírka 128 mm
výška 30 mm
objem 0.35 l
materiál: plast
farba: biela
počet v sade 40 ks
cena za: sadu

Box termoizolačný na zmrzlinu s objemom 350 ml YetiGel XS, 40 kusov | ALCAS, 315/1 - Popis produktu

Termoizolačný box na zmrzlinu so sebou 350 ml Alcas je v balenie po 40 ks. Je ideálny na predaj kvalitnej zmrzliny pre „take away“, ale oceníte ho tiež na uchovanie a prenášanie zmrzliny, chladených nápojov alebo iných potravín. Box s vekom YetiGel S, od firmy Alcas, je vyrobený z polystyrénu. Je to dômyselné riešenie pre zmrzlinárne, cukrárne a iné prevádzky, ktoré ponúkajú chladené či mrazené produkty pre „take away“. Uvedená cena je za balenie – 40 ks.

Box termoizolačný na zmrzlinu s objemom 350 ml YetiGel XS, 40 kusov | ALCAS, 315/1 - Recenzie zákazníkov

Box termoizolačný na zmrzlinu s objemom 350 ml YetiGel XS, 40 kusov | ALCAS, 315/1 - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Box termoizolačný na zmrzlinu s objemom 350 ml YetiGel XS, 40 kusov | ALCAS, 315/1 - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Vhodné pre Box termoizolačný na zmrzlinu s objemom 350 ml YetiGel XS, 40 kusov | ALCAS, 315/1

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.