Novinka

Box termoizolačný na zmrzlinu s objemom 1000 ml, 25 kusov | ALCAS, Yeti XL

310/4-25


  • 18,24 € s DPH 15,08 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 48 hodín Uvedený termín realizácie je maximálny čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia objednávky naším pracovníkom a v prípadě platby bankovým prevodom od dátumu zaúčtovania platby. Ide o orientačný termín dodania preto tovar môžete obdržeť ešte skôr a v prípade akýchkoľvek problémov s dodaním budete samozrejme bez meškania informovaný naším pracovníkom. Množství na skladě: 20 ks nebo více

Informace

dĺžka 233 mm
Šírka 136 mm
výška 87.5 mm
objem 1 l
materiál: plast
počet v sade 25 ks
cena za: sadu

Box termoizolačný na zmrzlinu s objemom 1000 ml, 25 kusov | ALCAS, Yeti XL - Popis produktu

Termoizolačný box na zmrzlinu so sebou 1000 ml Alcas je v balenie po 25 ks. Je ideálny na predaj kvalitnej zmrzliny pre „take away“, ale oceníte ho tiež na uchovanie a prenášanie zmrzliny, chladených nápojov alebo iných potravín. Box s vekom Yeti XL, od firmy Alcas, je vyrobený z polystyrénu a vďaka špeciálnej dvojvrstvovej technológii perfektne udrží teplotu až na 12 hodín. Je to dômyselné riešenie pre zmrzlinárne, cukrárne a iné prevádzky, ktoré ponúkajú chladené či mrazené produkty pre „take away“. Uvedená cena je za balenie – 25 ks.

Box termoizolačný na zmrzlinu s objemom 1000 ml, 25 kusov | ALCAS, Yeti XL - Recenzie zákazníkov

Box termoizolačný na zmrzlinu s objemom 1000 ml, 25 kusov | ALCAS, Yeti XL - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Box termoizolačný na zmrzlinu s objemom 1000 ml, 25 kusov | ALCAS, Yeti XL - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Vhodné pre Box termoizolačný na zmrzlinu s objemom 1000 ml, 25 kusov | ALCAS, Yeti XL

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.